The Witcher: Monster Slayer jak grać i jak pobrać Wiedźmina na smartfony?

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=XEqlE8ZGmo0&t=2s The Witcher: Monster Slayer - zdjęcie poglądowe - tak wygląda aplikacja!

The Witcher: Monster Slayer jak grać i jak pobrać Wiedźmina na smartfony?

2021-07-22 14:56

The Witcher: Monster Slayer jak grać i jak pobrać Wiedźmina na smartfony? Nowa gra na smartfony miała swoją premierę 21 lipca. Tym razem przeznaczona jest dla miłośników serii Wiedźmin. Aplikacja przypomina nieco cieszącą się niezwykłą popularnością grę PokemonGo. Na jej wzór powstawały już tego typu produkcje. Czy wiedźmińskie polowanie okaże się sukcesem?

Gra Harry Potter: Wizards Unite, która do gatunku mobilnych gier eksploracyjnych role-playing w przeciwieństwie do PokemonGo nie pobiła rynku. Tym razem na przygodę podczas spaceru zaprosiło CD Projekt Red prezentując The Witcher: Monster Slayer. Pogromca Potworów, bo taką nazwę gra nosi w języku Polskim, to gra osadzona w uniwersum wiedźmina, w której gracz wcieli się w łowcę i wyruszy na polowanie w prawdziwym świecie. Wiedźminem może zostać każdy posiadacz smartfona z systemem Android lub iOS. Gracze będą mogli między innymi tworzyć specjalne eliksiry, wybierać się na teren zadania, poszukiwać i poznawać nowe, przyczajone kreatury. 

Polscy sportowcy oprowadzają nas po ogromnej stołówce w wiosce olimpijskiej

The Witcher: Monster Slayer jak grać i jak pobrać na smartfony?

Gra pobiera się w ciągu kilku minut, znajdziecie ją w swoim sklepie Google. By pobrać Polską wersję gry na smartfony o Wiedźminie powinniście wpisać jej oficjalny tytuł w naszym  języku - Pogromca Potworów. Będziemy musieli również udostępnić grze dostęp do naszych map i widoczności lokalizacji. Wiedźmin: Pogromca Potworów rozpocznie się od samouczka, który pozwoli nam pokonać naszego pierwszego ghula i poznać wiedźmińskiego mistrza, który nauczy nas fachu. Gra jest w języku angielskim, ale napisy przygotowano dla polskich graczy.

Przeciwników będziemy mogli pokonywać na kilka sposobów:

  • rzucając znaki
  • wykonując ataki silne, szybkie i krytyczne
  • rzucając petardy

Niewątpliwym atutem gry jest również piękna grafika, możliwość stworzenia własnego wiedźmina i oczywiście muzyka!

Źródło: The Witcher: Monster Slayer jak grać i jak pobrać Wiedźmina na smartfony?