tampony na patelni

i

Autor: Instagram/screen

domowe porady

Tampony na patelni? Trend z TikToka pomoże przygotować obiad

2023-05-26 15:12

Wrzucił na patelnię mięso, a następnie tampony – choć brzmi to niedorzecznie, mężczyzna ułatwił sobie w ten sposób robotę w kuchni. Nagranie możemy znaleźć w internecie. To nowy trik internautów, który może pomóc każdemu amatorowi kulinarnemu. Szczegóły poniżej.

W ostatnim czasie na TikToku pojawiła się seria nowych trendów. Co ważne – nie wszystkie powinniśmy naśladować. Przypomnijmy, że niedawno zrobiło się głośno o modzie na smarowaniu powiek pomadką o miętowym smaku. Ci, którzy próbowali patentu zaznaczali, że działa on na nich jak używka i wprowadza w stan upojenia.

Drudzy odkryli natomiast, że trik z pomadką pobudza ich organizm i pozwala im imprezować do białego rana. Pomysł ten został jednak skrytykowany przez lekarzy. Jak zaznaczył jeden z medyków na antenie Fox News Digital – produkt ten jest niebezpieczny dla oka. Jeśli przedostanie się on z powiek do gałek ocznych (a o to nie trudno) możemy doprowadzić do komplikacji.

Jednak nie wszystko, co znajdziemy na TikToku należy z miejsca zaklasyfikować jako głupotę. Wystarczy przypomnieć sobie m.in. patent z dwustronną taśmą na kleszcze czy trikiem na złożenie koszulki w kilka sekund, które z pewnością ułatwią nam życie.

Miały być nowe mieszkania. Przed odbiorem rażąco podwyższyli im czynsz

Nowy trend, który pojawił się na TikToku niedawno skierowany jest do osób, które na co dzień nie są mistrzami kuchni, a dzięki temu patentowi gotowanie będzie znacznie prostsze. Wystarczy wykorzystać… tampony.

Trik skomentowała na Instagramie influencerka - Daphnique Springs. Kobieta przyglądała się na oczach widzów, jak patent wykorzystuje w kuchni jeden z użytkowników social mediów. Mężczyzna wrzucił na patelnię mięso, a następnie tampony. Całość wymieszał.

Gdy po czasie wyjął tampony z patelni – te były przesiąknięte wodą i tłuszczem. W ten sposób internauta pozbył się nadmiaru tłuszczu z potrawy. Jak zaznacza portal kobieta.wp.pl – trzeba jednak pamiętać, że wiele tamponów pokrytych jest wieloma chemikaliami, które mogą przedostać się do naszej potrawy. Jeśli zatem będziemy próbowali odwzorować trik w domu, pamiętajmy by zakupić tampony organiczne – naturalne. Zobaczcie wideo.

Źródło: Tampony na patelni? Trend z TikToka pomoże przygotować obiad