Świadectwo z czerwonym paskiem

i

Autor: PIOTR GAJEK / SUPER EXPRESS Świadectwo z czerwonym paskiem

pasek na świadectwie

Świadectwo z czerwonym paskiem - ZASADY. Jakie są wymagania w 2024 roku?

2024-06-18 12:09

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 nastąpi w piątek 21 czerwca. Tego dnia uczniowie pożegnają na dwa miesiące szkołę i rozpoczną wakacje. Podczas uroczystego apelu odbiorą swoje dyplomy, świadectwa i inne nagrody. Jakie są wymagania w 2024 roku żeby uzyskać świadectwo z wyróżnieniem? Od jakiej średniej zaczyna się pasek, a od ilu można dostać nagrodę? Odpowiadamy!

Świadectwo z czerwonym paskiem 2023 - jakie są wymagania? Od jakiej średniej należy się pasek, a od jakiej nagroda? Takie pytania zadaje sobie niejedna osoba, która w piątek 21 czerwca zakończy rok szkolny 2023/24. Przed uczniami długo wyczekiwane wakacje, które potrwają aż dwa miesiące! Zanim jednak do tego dojdzie, młodzież ze szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych, uda się na galowo na uroczysty apel, by pożegnać się z rówieśnikami i nauczycielami, a także odebrać swoje świadectwa. Jak dobrze wiemy, uczniowie którzy mają dobre wyniki w nauce zasługują na świadectwo z biało-czerwonym paskiem oraz na nagrodę. Jakie są zasady przyznania świadectw z wyróżnieniem w 2024 roku? Od jakiej średniej zaczyna się pasek, a od jakiej nagroda? Warunki i różne kryteria na temat świadectwa z czerwonym paskiem, reguluje rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski nie mają matury. Kto jeszcze należy do tego grona?

Roxie Węgiel na festiwalu w Opolu

Świadectwo z paskiem 2024 - średnia

Od jakiej średniej z ocen końcowych można otrzymać świadectwo z czerwonym paskiem w 2024 roku? Jakie trzeba mieć zachowanie żeby dostać świadectwo z paskiem? To bardzo ważne kwestie, które interesują niejednego ucznia. Otóż aby uzyskać świadectwo z biało-czerwonym paskiem w 2024 roku, należy otrzymać łączną średnią ocen minimum 4,75 i wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania.

Nagroda na zakończenie roku szkolnego 2024 - jaka średnia?

Od jakiej średniej z ocen końcowych przyznawane są nagrody? Uczniowie na zakończenie roku nagradzani są nie tylko za wyniki w nauce, ale także za osiągnięcia sportowe czy też naukowe. Na ich ręce nauczyciele lub dyrektorzy placówek wręczają dyplomy, książki, puchary, medale, bony lub inne nagrody rzeczowe, a w niektórych miejscach nawet pieniężne. Choć każda szkoła ma swoje wymagania, to w większości placówek, uczeń powinien uzyskać średnią ocen minimum 5,0 a także wzorową ocenę z zachowania. Stypendia pieniężne przyznawane są zazwyczaj uczniom z najwyższą średnią w szkole.

Sonda
Świadectwo z czerwonym paskiem - czy będziesz mieć?