Orszak Trzech Króli 2020

i

Autor: facebook.com/Marek Materek

Sklepy otwarte w święto Trzech Króli 2022. Gdzie na zakupy w czwartek 6.01.2022?

2022-01-04 9:43

W święta kościelne i państwowe w Polsce pracownicy marketów mają wolne. Mimo to, czasem każdy z nas potrzebuje zrobić małe zakupy nawet w inny dzień. Które sklepy otwarte są w święto Trzech Króli 2022? Gdzie iść na zakupy w czwartek 6.01.2022? Sprawdźcie już teraz!

Jeśli zastanawiacie się, jakie sklepy będą czynne 6 stycznia i gdzie będziecie mogli zrobić podstawowe zakupy spożywcze, to ten artykuł jest dla was! Ponieważ 6 stycznia jest dniem ustawowo wolnym od pracy, to w sklepach mogą pracować jedynie właściciele. Jeśli zatem potrzebujecie zrobić szybkie zakupy, to łatwiej znajdziecie potrzebne produkty w osiedlowym sklepiku.

Nie wszystko jednak będzie zamknięte. Otwartych drzwi możemy szukać w wybranych m.in. w cukierniach, lodziarniach, kinach i kwiaciarniach. Otwarte są również stacje paliw. Możemy również wybrać się do restauracji czy pubu, warto jednak wcześniej upewnić się, że pracownicy nie otrzymali wolnego. Sprawdzić należy również, czy będzie dla nas miejsce, bo tego dnia wiele osób może zdecydować się na wyjście z rodziną lub przyjaciółmi.

Wolbrom, staw w którym utonęło trzech młodych mężczyzn

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Smaczne kąski czyli filmy i książki, przy których z pewnością zgłodniejesz

Pytanie 1 z 17
Polska komedia o słodkim tytule:
Źródło: Sklepy otwarte w święto Trzech Króli 2022. Gdzie na zakupy w czwartek 6.01.2022?