Sklepy otwarte 26 grudnia 2021. Gdzie zrobić zakupy w drugi dzień świąt?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Sklepy otwarte 26 grudnia 2021. Gdzie zrobić zakupy w drugi dzień świąt?

2021-12-14 13:57

W święta czasem wpadają niespodziewani goście, lub kończą się w domu niezbędne produkty. Co wtedy zrobić? Oczywiście trzeba wybrać się na małe zakupy! Sprawcie, które sklepy będą otwarte 26 grudnia 2021. Gdzie zrobić zakupy w drugi dzień świąt? Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule!

Sklepy otwarte 26 grudnia 2021. Gdzie zrobić zakupy w drugi dzień świąt?

W tym roku drugi dzień świąt wypada w niedzielę. Ustawa o zakazie handlu w niedziele przewiduje katalog 32 wyłączeń. Zakaz nie obowiązuje m.in. w cukierniach, lodziarniach, na stacjach paliw płynnych, w kwiaciarniach, w sklepach z prasą ani w kawiarniach. W niedzielę 26 grudnia sklepy będą zamknięte dla klientów. Jedynym wyjątkiem są prywatne sklepiki, które właściciele zdecydują się otworzyć dla kupujących.

Warto zatem dobrze zaopatrzyć się we wszystko, co w domu jest niezbędne jeszcze przed świętami. A jeśli skończy się cukier? Trzeba będzie zapukać do sąsiada. 27 grudnia w poniedziałek sklepy będą już otwarte dla kupujących. To również dzień pracujący.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Tragedia w Wolbromiu, utopili się ratując psa

Co wiesz o potrawach świątecznych?

Pytanie 1 z 12
Z czego powinien być tradycyjny kompot wigilijny?
Źródło: Sklepy otwarte 26 grudnia 2021. Gdzie zrobić zakupy w drugi dzień świąt?