Sklepy otwarte 11 listopada. Gdzie po zakupy w Święto Niepodległości 11.11.2021? Co jest czynne?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Sklepy otwarte 11 listopada. Gdzie po zakupy w Święto Niepodległości 11.11.2021? Co jest czynne?

2021-11-02 13:57

Jak co roku 11 listopada to w Polsce dzień będący dniem ustawowo wolnym od pracy. Oznacza to również, że większość sklepów będzie zamknięta. Co zrobić, gdy niespodziewanie wpadną goście lub nagle zabraknie podstawowych produktów spożywczych? Podpowiadamy, jakie sklepy będą otwarte 11 listopada 2021 roku.

Gdzie po zakupy w Święto Niepodległości 11.11.2021?

11 listopada sklepy będą zamknięte. Żeby kupić coś w sklepie spożywczym tego dnia należy udać się do osiedlowych sklepików, gdzie ich właściciele mogą zdecydować się na otwarcie i osobistą obsługę klientów. Dodatkowo w Święto Niepodległości otwarte mogą być także stacje benzynowe oraz wybrane apteki dyżurujące. Jedzenie możemy zamówić na wynos, jednak niektóre z restauracji i pubów zdecydują się na przyjęcie klientów. Warto jednak sprawdzić wcześniej w internecie godziny otwarcia i zamknięcia.

Sanah na żywo powala na kolana! Tak wyglądają koncert Kolońska i Szlugi Tour!

12 listopada - czy sklepy są czynne?

12 listopada wypada w tym roku w piątek. Nie musicie się jednak martwić. Większość sklepów pracować będzie normalni. Pracownicy, którym zależy na długim weekendzie powinni wcześniej złożyć wniosek o wolne.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Król czy książę? Banalny test z historii Polski. 8/10 to plan minimum!

Pytanie 1 z 10
Mieszko II Lambert
Źródło: Sklepy otwarte 11 listopada. Gdzie po zakupy w Święto Niepodległości 11.11.2021? Co jest czynne?