Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Sensacja! Paulo Sousa jednak zmienia pracę? „W poniedziałek zostanie nowym trenerem Internacionalu Porto Alegre”

Sensacja! Paulo Sousa jednak zmienia pracę? „W poniedziałek zostanie nowym trenerem Internacionalu Porto Alegre”

2021-12-24 22:09

Sensacyjne wieści nadchodzą z Brazylii! Według tamtejszych dziennikarzy Paulo Sousa w poniedziałek podpisze dwuletni kontrakt z Internacionalem Porto Alegre. Od dłuższego czasu media spekulują, że obecny trener polskiej reprezentacji zmieni pracę. Pod uwagę brano jednak inny zespół z Brazylii, chodzi o Flamengo. Nowe informacje mogą zaskakiwać!

Brazylijscy dziennikarze poinformowali, że Paulo Sousa może już w poniedziałek zmienić pracę. Według ich informacji selekcjoner polskiej reprezentacji za trzy dni podpisze dwuletni kontrakt z brazylijską drużyna Internacional Porto Alegre! Dziennikarz Vagner Martins. Według niego już w niedzielę, w Drugi Dzień Świąt wysłannicy Internacionalu pojawią się w Portugalii, a dzień później zostanie podpisany kontrakt.

Sensacja! Paulo Sousa jednak zmienia pracę? Oficjalna oferta na stole od kilku dni

Inny dziennikarz Rodrigo Oliveira, informuje, że oficjalna oferta od brazylijskiego klubu leży na biurku naszego selekcjonera od kilku dni. Prawdopodobnie to jest powodem nie dojścia do porozumienia z innym kandydatem na stanowisko pierwszego trenera Interacional Porto Alegre Caciquem Medina. To stanowisko czeka na Paulo Souse

Paulo Sousa jednak zmienia pracę?

Informacje mogą zaskakiwać ponieważ Paulo Sousa jeszcze kilka dni temu zapewniał, że nie rozgląda się za inną pracą. Przekonywał, że jego priorytetem są mecze barażowe na Mistrzostwa Świata w Katarze, które Polska rozegra już za kilka miesięcy! W poniedziałek zapewne dowiemy się, czy informacje brazylijskich dziennikarzy są prawdziwe i co to oznacza dla naszej reprezentacji.

Najważniejsze wydarzenia w 2021 roku
Sonda
Czy PZPN powinien zwolnić Paulo Sousę?
Źródło: Sensacja! Paulo Sousa jednak zmienia pracę? „W poniedziałek zostanie nowym trenerem Internacionalu Porto Alegre”