zegar, szkoła, egzamin

i

Autor: pixabay.com

Rozszerzona matura z języka angielskiego - GODZINA. O której jest egzamin 9 maja?

2023-05-09 8:19

Rozszerzona matura z języka angielskiego już we wtorek 9 maja. Tego dnia większość maturzystów otworzy arkusze, na których będzie czekać wiele zadań do rozwiązania. O której godzinie jest matura z angielskiego? Ile trwa rozszerzenie? Sprawdźcie!

Godzina matury z angielskiego rozszerzonego 2023 interesuje wiele osób. Matury trwają w najlepsze, a uczniowie mają za sobą obowiązkowe egzaminy na poziomie podstawowym. Za nimi język polski, języki obce nowożytne, a także matematyka, która okazała się dla wielu zdających łatwizną. We wtorek 9 maja wielu maturzystów podejdzie do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Wyniki uzyskane z tej matury będą niezwykle ważne podczas rekrutacji na studia wyższe. Ile trwa matura z rozszerzonego angielskiego? O której godzinie maturzyści otwierają swoje arkusze? Lepiej się nie spóźnić, ponieważ może grozić to niedopuszczeniem do egzaminu dojrzałości!

Przykładowa matura ustna z polskiego 2023 - pytania jawne, wypowiedzi, gotowce

Matura 2023 - rady i patenty dla maturzystów #EwelinaPyta

Matura 2023 angielski rozszerzony - GODZINA

O której godzinie rozpoczyna się matura z angielskiego 9 maja? Egzamin na poziomie rozszerzonym odbędzie się w poniedziałek 9.05, a uczniowie otworzą swoja arkusze rano o godzinie 9:00 i będą mieli łącznie 150 minut na ich rozwiązanie. Warto wykorzystać czas do końca i nie spieszyć się z szybkim wyjściem z sali egzaminacyjnej.

ZOBACZ TAKŻE: Co to są idiomy? Dzięki nim zdobędziesz dodatkowe punkty na maturze z angielskiego!