Rosyjskie media: Ukraińscy żołnierze stosują CZARNĄ MAGIĘ. Konsekrują broń krwią

i

Autor: Twitter @rianru

Rosyjskie media: Ukraińscy żołnierze stosują CZARNĄ MAGIĘ. Konsekrują broń krwią

2022-05-05 9:52

Rosyjskie media nie przestają zaskakiwać. Propagandowa agencja RIA Nowosti oskarżyła ukraińskich żołnierzy o stosowanie czarnej magii. Dowodem na pozaziemskie praktyki mają być znalezione w kwaterze głównej ukraińskiego wojska zakrwawione dokumenty i satanistyczne symbole.

Propaganda w Rosji oficjalnie przechodzi na kolejny poziom. RIA Nowosti w opublikowanym materiale pod tytułem "Ślady czarnej magii znalezione w sztabie ukraińskiego wojska" stara się za wszelką cenę udowodnić, że ukraińscy żołnierze uciekają się do pozaziemskich praktyk. Dziennikarze przekazali swoim widzom, że w kwaterze głównej ukraińskiego wojska w obwodzie ługańskim odnaleziono na to niezbite dowody. - Wyznawcy pozaziemskich sił próbowali konsekrować broń i robili ślady z krwi – podaje kremlowska agencja. Dodając, że na ścianach znajdowały się satanistyczne symbole – pieczęć „która budzi skojarzenia z hollywoodzkimi filmami o złych duchach”.

Beata Kozidrak usłyszała wyrok

Rosyjskie media: Ukraińscy żołnierze stosują CZARNĄ MAGIĘ

Aby nie być gołosłownym w swoich twierdzeniach RIA Nowosti poprosiła o komentarz „ekspertkę”, kulturolog Jekaterinę Dais. Ta przekazała, że namalowany na ścianie symbol to pieczęć ciemnych sił, która łączy w sobie idee anarchii, broni i symboli faszystowskich. Na tym nie skończyła.

- Jest to magiczny sigil, składający się z wielu przecinających się linii. Co on oznacza, trudno powiedzieć na pewno, można w nim dostrzec zarówno odwrócony znak anarchii, jak i część znaku »SS«, runę zig, wyraźnie widoczną w skrajnie lewym sektorze koła, oraz hebrajską literę »zain« zapisaną w języku niemieckim, oznaczającą miecz lub broń – wydedukowała Jekaterina Dais.

Jak dodała "być może autorzy zaklęcia odprawiali rytuały wzmacniające broń lub prosili o przysłanie im większej ilości broni".

Rosyjskie media pokazują dowody na czarną magię

Na Twitterze RIA Novosti opublikowano nagranie, które ma przedstawiać dowody na stosowanie czarnej magii.

Sonda
Czy wojna w Ukrainie zakończy się w maju?
Źródło: Rosyjskie media: Ukraińscy żołnierze stosują CZARNĄ MAGIĘ. Konsekrują broń krwią