Remigiusz Mróz, Katarzyna Bonda, Mariusz Szczygieł na PGE Narodowym

i

Autor: materiały prasowe Na PGE Narodowym szykują się wyjątkowe targi książki

Remigiusz Mróz, Katarzyna Bonda czy Mariusz Szczygieł! Najpopularniejsi autorzy na PGE Narodowym

2023-04-11 12:39

Wielkimi krokami zbliżają się największe takie targi w Polsce. Pod jednym dachem spotkać będzie można między innymi Remigiusza Mroza czy Katarzynę Bondę, a także Grahama Mastertona, Mariusza Szczygła czy Alka Rogozińskiego. Nie zabraknie też znanych TikTokerów jak ZetKacper czy Ania Od Matmy. Kiedy odbędą się Targi Książki i Mediów VIVELO 2023?

Targi Książki w Warszawie na PGE Narodowym

To będzie prawdziwe święto dla miłośników dobrej książki, ale również dla fanów nowoczesnych technologii. Organizatorzy Targów Książki i Mediów VIVELO zapewniają, że na PGE Narodowym nie zabraknie atrakcji zarówno dla fanów tradycyjnej, papierowej książki, jak również dla tych, którzy konsumują je na nowoczesnych czytnikach czy w formie audiobooków. Dodatkowo idąc z duchem zmieniających się trendów wychodzą oni poza schemat i na Targach spotkać będzie można również podcasterów, booktokerów i twórców internetowych, działających na różnych platformach w social mediach.

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 | KUP BILET

Dla fanów tradycyjnej książki, poza możliwością zakupu najnowszych tytułów, na pewno najbardziej wyczekiwaną atrakcją Targów, będzie możliwość spotkania się na żywo z ulubionymi autorami. Ta lista oczywiście ciągle się powiększa i są na niej już między innymi takie nazwiska jak Graham Masterton, Remigiusz Mróz, Katarzyna Bonda, Mariusz Szczygieł, Toshikazu Kawaguchi, Magdalena Chorzewska i Przemek Pilarski, Weronika Marczak, Agata Suchocka, Przemysław Piotrowski czy Krystyna Mirek. Spotkania z twórcami zaplanowano w strefach oznaczonych #poznajAutora oraz #ScenaGłówna. Z kolei twórców internetowych jak Pani Bożenka czyli ZetKacper, Ania Od Matmy czy Hejka Tu Lenka spotkacie w strefie #booktok.

Daj się porwać literackim uniesieniom, spotkaj się z autorami najważniejszych pozycji książkowych, wybitnymi osobowościami oraz wielbicielami popkultury i influencerami. Przed nami jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla pasjonatów kultury oraz poszukiwaczy najlepszej jakości rozrywki! Liczne atrakcje podzielono na kilka stref tematycznych: #lifestyle #audio #gaming #mamatatadziecko #booktok #Japonia.

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023, 18-21 maja na PGE Narodowym. Szczegóły oraz bilety na wydarzenie znajdziecie na targivivelo.pl