Problemy z dojazdem nad Morskie Oko. Gigantyczna kolejka

i

Autor: Brainw0rker/CC BY-SA 4.0/wikipedia Parkingi na Łysej Polanie i Palenicy Białczańskiej są dostępne wyłącznie dla turystów posiadających e-bilet.

RAPORT Z ANTENY 1.10.2021: Kto rozwiesił linę w rejonie Mnicha nad Morskiem Okiem?

2021-10-01 11:13

Kto rozwiesił linę w rejonie Mnicha nad Morskiem Okiem? Straż Tatrzańskiego Parku Narodowego szuka śmiałka, który po niej spacerował. Co jeszcze dzieje się w kraju i na świecie? Sprawdźcie więcej w naszym dzisiejszym Raporcie z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 1.10.2021: Influencerzy pod lupą!
  2. RAPORT Z ANTENY 1.10.2021: prezydent nie zwoła Rady Bezpieczeństwa Narodowego!

Kto rozwiesił linę w rejonie Mnicha nad Morskiem Okiem? Akrobatę złapał na zdjęciu jeden z turystów. Na szczęście nie doszło do wypadku. Taka działalność jest nielegalna - mówi Paulina Kołodziejska z TPN. Okazuje się, że to nie pierwszy tego typu spacer w rejonie Mnicha. Po raz pierwszy dokonali tego w 2011 roku miłośnicyhajlajnu ze Stanów Zjednoczonych.

Raport z anteny 01.10

RAPORT Z ANTENY 1.10.2021: Influencerzy pod lupą!

Influencerzy pod lupą! Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów skontroluje, czy w odpowiedni sposób oznaczają reklamy i posty sponsorowane. Jak mówi prezes UOKiK, Tomasz Chróstny - to w związku z coraz większą ilością treści na Facebooku, Instagramie, czy YouTube'ie, które są kryptoreklamą. UOKiK nie wyklucza kar finansowych wobec celebrytów i firm,którzy nie oznaczają w odpowiedni sposób postów i filmów reklamowych.

RAPORT Z ANTENY 1.10.2021: prezydent nie zwoła Rady Bezpieczeństwa Narodowego!

Prezydent nie widzi potrzeby zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego - mówi nam szef Biura Bezpieczeństwa NarodowegoPaweł Soloch. O posiedzenie Rady - w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej - apeluje Lewica. Chce by prezydent osobiście uzasadnił wniosek o przedłużenie stanu wyjątkowego, który wieczorem przegłosował Sejm.

Quiz. Pomidorowa bitwa i mieszkanie ze zwłokami. Z jakiego kraju pochodzą te zwyczaje?

Pytanie 1 z 10
La Tomatina, czyli słynna bitwa pomidorowa odbywa się w:
Źródło: RAPORT Z ANTENY 1.10.2021: Kto rozwiesił linę w rejonie Mnicha nad Morskiem Okiem?