Gabriel Seweryn, Rafał Grabias

i

Autor: AKPA Gabriel Seweryn i Rafał Grabias

Ostatnie pożegnanie

Rafał Grabias w przepełnionych bólem słowach po śmierci Gabriela Seweryna. Ta strata to dla niego cios w samo serce

2023-12-07 13:30

Śmierć 56-letniego projektanta futer z Głogowa wywołała ogromne kontrowersje i pozostawiła olbrzymi smutek. Bliscy pożegnali już Gabriela Seweryna, a po pogrzebie głos zabrał jego były partner, Rafał Grabias. Nagła wieść o jego śmieci była dla niego ciosem w samo serce. Oto, co powiedział w wywiadzie.

28 listopada 2023 roku stał się dniem, który zatrząsł światem show-biznesu i fanów "Królowych życia". Gabriel Seweryn, znany i ceniony projektant mody, zmarł nagle w Głogowskim Szpitalu Powiatowym. Chwilę wcześniej wydarzyło się coś, czego nikt nie mógł się spodziewać -  pogotowie ratunkowe odmówiło mu pilnej pomocy. Przez ostatnią drogą Gabriela, Rafał Grabias zabrał głos po na temat emocji, które mu towarzyszą w związku z tak wielką stratą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak zostanie pochowany Gabriel Seweryn. Jego przyjaciółka zadbała o wszystko

Wszystkich Świętych 2023. Groby znanych Polaków zmarłych w ostatnim roku

Rafał Grabias zdruzgotany po śmierci byłego ukochanego

Gabriel Seweryn opuścił ten świat w dramatycznych okolicznościach, a śmierć jego przykuwa uwagę mediów i wszystkich, którym nie był obojętny jego los. Jednak jego śmierć to największy cios dla tych, którzy go znali i kochali.

Ceremonia pogrzebowa Gabriela Seweryna odbyła się 6 grudnia w Krzepowie. Bliscy mieli szansę pomodlić się za zmarłego, a ostatnia droga była hołdem dla projektanta, którego życie zakończyło się w tragiczny i niesprawiedliwy sposób. Rafał Grabias, były partner Seweryna, nie kryje swoich emocji i bólu. W rozmowie z "Światem Gwiazd", mężczyzna wyznaje, że ciężko mu zaakceptować utratę byłego partnera. Ich związek trwał aż 18 lat, był pełen pięknych chwil i niezapomnianych doświadczeń. Jeszcze przed pogrzebem powiedział słowa, które rozdzierają serce.

Było i jest mi bardzo ciężko. Byliśmy razem przez 18 lat… Pożegnam Gabriela na części oficjalnej. Mam wiele pięknych wspólnych wspomnień. Nie chcę go zapamiętać jako człowieka z trumny - wyznał w rozmowie ze "Światem Gwiazd".

Celebryta zdradza, że strata Seweryna była dla niego olbrzymim ciosem i pomimo ich rozstania, trudno mu pogodzić się z nagłą śmiercią byłego partnera. Na Instagramie pojawiły się już zdjęcia pełne emocji, gdzie Grabias wyraża swoją żałobę i tęsknotę.

Źródło: Rafał Grabias w przepełnionych bólem słowach po śmierci Gabriela Seweryna. Ta strata to dla niego cios w samo serce