Prezenter wściekł się na wizji

i

Autor: Fot. screen YouTube Leszek Kwiatkowski / https://www.youtube.com/channel/UCf4nTAB0XwRhTPNg10Rlj2w Prezenter wściekł się na wizji

PREZENTER SZALEJE NA WIZJI - wściekł się na antyszczepionkowców [WIDEO]

2022-01-22 12:23

Takie sytuacje nieczęsto zdarzają się na antenie podczas programu na żywo! Prezenter telewizyjny jednej ze stacji wpadł we wściekłość i nie przebierał w słowach mówiąc o ludziach sceptycznych wobec szczepień na koronawirusa. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Szczepienia przeciwko koronawirusowi bez wątpienia są jednym z najbardziej polaryzujących społeczeństwa na całym świecie tematem. Choć obecnie szczepionki są najlepszą bronią w walce z pandemią, nie brakuje ludzi, którzy wątpią w ich skuteczność, lub wręcz uważają je za element międzynarodowego spisku. Wśród "antyszczepionkowców" jest też wiele osób sławnych i wpływowych. W ostatnich dniach głośna była na przykład sprawa Novaka Djokowića. Dyskusja na temat szczepień budzi więc emocje. Niekiedy nie potrafią ich opanować nawet ci, którzy powinni emanować spokojem. Przykładem jest pewien prezenter telewizyjny, który wściekł się na antyszczepionkowców podczas programu nadawanego na żywo! Wideo znajdziecie w dalszej części naszego arykułu.

Międzynarodowa kariera pączka – poznaj różne „oblicza” pączków

Prezenter nie przebiera w słowach - "Bando imbecyli"

Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce podczas serwisu informacyjnego jednej z meksykańskich stacji telewizyjnych. Kraj ten notuje właśnie rekordy zakażeń - w ostatnich dniach liczby sięgały 260 000 zakażonych koronawirusem w ciągu dnia. Tymczasem przynajmniej jedną dawkę szczepionki przyjęło w Meksyku zaledwie 63% ludności, zaś dwie - 58%.

Leonardo Schwebel, prezenter "Telediaro Guadalajara" to zdecydowany zwolennik szczepień. Ostatnie dane na temat zakażeń i zachorowań w Meksyku wyprowadziły go z równowagi przed kamerą. Bando imbecyli - grzmiał Schwebel - przestańcie się wygłupiać i przynajmniej załóżcie tę cholerną maskę! Przestań psuć świat! Tak, wy, antysczepionkowcy jesteście imbecylami! - kończył swoją gniewną tyradę. Wideo zamieszczamy poniżej.

Źródło: PREZENTER SZALEJE NA WIZJI - wściekł się na antyszczepionkowców [WIDEO]