Beko pralki

i

Autor: Materiały prasowe

Pralki Beko do 2000 zł. Te urządzenia to strzał w dziesiątkę!

2023-03-01 13:42 Materiał sponsorowany

Beko to jedna z najpopularniejszych marek AGD. Kupujący cenią sprzęty tego producenta za różnorodne funkcje, łatwą obsługę i świetną cenę. Dysponując budżetem do 2000 zł, możemy wybierać spośród wielu interesujących propozycji nowoczesnych pralek. Która najlepiej sprawdzi się w naszej łazience? Pora się o tym przekonać!

Jak wybrać pralkę?

Wybór pralki to jedna z najważniejszych decyzji przy dobieraniu sprzętów do domu. To urządzenie, z którego często korzystamy - musi być więc niezawodne. Pralka powinna być dobrze dostosowana do naszego stylu życia, swobodnie mieścić się w przeznaczonym na to miejscu w łazience i być energooszczędna. Zwłaszcza, gdy pierzemy często, musimy zwracać szczególną uwagę na rachunki. Zwykle zakupu nowego modelu urządzenia do prania dokonujemy pod presją czasu, gdy poprzednia pralka się zepsuje. Nie warto się jednak spieszyć, tylko dokładnie przeanalizować najważniejsze parametry, by wybrać dobrej klasy sprzęt w ustalonym budżecie.

Co wziąć pod uwagę, porównując pralki? Nie powinniśmy pomijać takich kwestii, jak:

 • wymiary urządzenia;
 • wielkość wsadu;
 • klasa energetyczna;
 • maksymalna prędkość wirowania;
 • hałas generowany w trakcie pracy;
 • dostępne programy prania;
 • dodatkowe funkcje;
 • łatwe sterowanie urządzeniem;
 • nowoczesny design.

Mając świadomość, jak ważne są te aspekty, znacznie łatwiej będzie porównywać poszczególne modele.

Czy w budżecie do 2000 zł kupimy pralkę, która będzie dobrą inwestycją na dłuższy czas? Marka Beko słynie z urządzeń w atrakcyjnych cenach, które zbierają świetne recenzje użytkowników. Warto też śledzić informacje o promocjach, które pojawiają się w mediach społecznościowych sklepów. Może się wówczas zdarzyć, że upatrzony model kupimy ze zniżką.

Pralki Beko do 2000 zł - jaką wybrać?

Może się wydawać, że mając wybranego producenta i ustalony budżet, wybór konkretnego modelu będzie prostą sprawą. Tymczasem możemy postawić na kilka wartych uwagi propozycji. Trzeba więc je dokładnie przeanalizować, by wybrać najlepszy model dla siebie. Oto pralki, które mogą być strzałem w dziesiątkę!

 • BEKO WUE6636AWE - zbierająca świetne recenzje pralka o wsadzie 6 kg i klasie energetycznej D. To pralka typu slim - idealna do niewielkiej łazienki lub kompaktowego pomieszczenia gospodarczego. Jej ważnym atutem jest technologia Steam Cure. W połączeniu z wybranym programem prania gwarantuje one, że ubrani będą prezentowały się świeżo i bez zagnieceń. Możemy też wstrzymać pranie, by dodać zapomnianą skarpetkę lub bluzkę potrzebną kolejnego dnia. Rodzice docenią program BabyProtect, a opiekunowie zwierząt domowych docenią funkcję Pupil Pralką można łatwo zarządzać ze smartfona dzięki aplikacji HomeWhiz.
 • BEKO WUE8636AWE - model o wsadzie 8 kg i klasie energetycznej C. Warto zwrócić tutaj uwagę na elektroniczny system wyważania wsadu, który sprawia, że pranie jest odpowiednio rozkładane w środku bębna. Gwarantuje to maksymalną prędkość wirowania i wspiera stabilność urządzenia. Podobnie jak wcześniejsza propozycja, ta pralka jest kompatybilna z aplikacją HomeWhiz.
 • BEKO WUE7612XBWPT - pralka ma 7 kg wsadu i klasę energetyczną E. Przypadnie do gustu rodzicom (program BabyProtect) oraz opiekunom psów i kotów (funkcja Pupil). Ciekawą opcją jest Funkcja Skróć Czas - optymalizuje ona czas prania w ramach wybranego przez nas programu.

Pralki Beko w sklepie MediaMarkt cieszą się popularnością ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. W budżecie do 2000 zł mamy do wyboru kilka modeli, które będą odpowiednią inwestycją na długi czas po zakupie!