jesień

i

Autor: pixabay.com

Pogoda długoterminowa na wrzesień 2022. Jesień odwołana przez UPAŁY?!

2022-09-08 11:35

Jak pogoda będzie we wrześniu, październiku i listopadzie? Meteorologiczna jesień zaczyna się jeszcze wcześniej, bo już 1 września i trwa do 30 listopada. To okres, podczas którego na własnej skórze można odczuć wahania temperatur, deszczowe dni, a nawet pierwsze przymrozki. Jaka będzie jesień w 2022 roku? Czy zostanie odwołana przez UPAŁY we wrześniu?

Pogoda we wrześniu 2022 zaskoczy wszystkich? Wielkimi krokami zbliża się jesień. To chłodniejsza pora roku, podczas której zmienia się nie tylko temperatura na zewnątrz, ale także krajobraz. Liście drzew robią się złoto-pomarańczowe, aż w końcu opadają na ziemię. Dni są coraz krótsze i chłodniejsze, a w dodatku ze względu na częste opady deszczu, robi się ponura aura za oknem. Jaka będzie jesień 2022? Po upalnym i suchym lecie, wszyscy liczą na ochłodzenie, jednak jak się okazuje, w najbliższym czasie raczej go nie doświadczą. Synoptycy zapowiadają, że wrzesień 2022 będzie ciepły i mało deszczowy. Kiedy w takim razie do Polski nadejdzie ochłodzenie?

ZOBACZ TAKŻE: Masz dołeczki w policzkach, piegi lub pieprzyka przy ustach? Sprawdź co to oznacza!

Wakacyjny Super Hit odc. 9 - Bryska, Mata, Mr. Polska

Pogoda na wrzesień 2022 - długoterminowa prognoza

Z długoterminowej prognozy pogody wynika, że wrzesień 2022 ma być bardzo ciepły. Według IMGW temperatura w całym kraju ma być powyżej normy, a najcieplej powinno być na południu Polski. Szykuje się prawdziwa, złota polska jesień, jednak nie zabraknie także gwałtownych burz i silnego wiatru. Wszystko przez dominację niżowej pogody, która może przynieść we wrześniu niespodziewane opady deszczu powyżej normy wieloletniej.

Pamiętajmy jednak, że do długoterminowej prognozy pogody należy podchodzić z dystansem, ponieważ często lubi płatać figle. Pogoda na wrzesień napawa jednak optymizmem, dlatego jeśli chcecie łapać ostatnie promienie słoneczne, bawcie się dobrze! Bardziej deszczowo niż we wrześniu zrobi się dopiero w październiku.

QUIZ: Jaką porą roku jesteś?

Pytanie 1 z 7
Jaki masz kolor włosów?