Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

PAULO SOUSA ODCHODZI!? Ma w sobotę WAŻNE spotkanie. Kibice są zaskoczeni!

2021-12-17 8:13

"Globo Esporte" podaje, że Paulo Sousa ma w sobotę w Lizbonie spotkanie z wysłannikami Flamengo i "pozytywnie zapatruje się na pracę w tym klubie" - podaje na Twitterze Tomasz Ćwiąkała, dziennikarz sportowy. . Nowe informacje w tej sprawie przekazały włoskie media, według których selekcjoner biało-czerwonych jest o krok od zmiany drużyny.

Ostatnie miesiące to dla Paulo Sousy w dużej mierze ogromna fala krytyki. Ważnym celem w jego  karierze z polską reprezentacją było przygotowanie naszych zawodników do mistrzostw Europy. Niestety, nie udało nam się nawet choć trochę przybliżyć do awansu do 1/8 finału Euro 2020. Polska skończyła w tabeli grupowej na najniższej pozycji z wynikiem zaledwie 1 punktu. Czy to koniec kariery Paulo Sosy w trenowaniu polskiej reprezentacji? 

Jak informują włoskie media, Portugalczyk jest na celowniku Spezii Calcio. Włoski klub rozważa jeszcze kandydatury Claudio Ranieriego, Rolando Marana, a także Eugenio Coriniego.  

Dziennikarz dodaje również:

"Dla mnie od początku to był jeden z głównych znaków zapytania w kontekście Sousy. Niezależnie od tego, jak by pracował - ma bardzo mocnych agentów, którzy w każdej chwili mogą przyjechać ze świetną ofertą, dużo lepszą niż PZPN. Oni wysłali też Sa Pinto do Vasco da Gama" 

Sebastian Mila: Myślę, że Paulo Sousa to "kumaty" selekcjoner
Źródło: PAULO SOUSA ODCHODZI!? Ma w sobotę WAŻNE spotkanie. Kibice są zaskoczeni!