sklep, zakupy

i

Autor: canva

OTWARTE SKLEPY

Otwarte sklepy w Nowy Rok 2024. Sprawdź, gdzie zrobić zakupy 1 stycznia

2024-01-01 7:42

Nowy Rok wypada w poniedziałek, dlatego wiele osób zastanawia się, które sklepy będą wtedy otwarte. Po imprezie sylwestrowej może okazać się, że zabrakło nam pieczywa na śniadanie i nie mamy czym poczęstować gości. Może też zabraknie nam coś do obiadu, dlatego przychodzimy z pomocą. Oto otwarte sklepy, do których będzie można udać 1.01.2024.

Sklepy otwarte w Nowy Rok 2024 to zbawienie dla wielu osób. W jakich miejscach można zrobić zakupy 1 stycznia? Okazuje się, że ta wzbudza naprawdę spore wątpliwości. Nowy Rok 2024 wypada tym razem w poniedziałek i jest to oczywiście dzień ustawowo wolny. Podobnie jest ze sklepami. Nic w tym temacie nie zmieniło się od lat. 1 stycznia sklepy w znacznej większości będą zamknięte. Pracownicy będą odpoczywać po Sylwestrze, dlatego zrobienie zakupów będzie utrudnione. Są jednak wyjątki. Sprawdź, gdzie zrobić zakupy w Nowy Rok 2024.

ZOBACZ TAKŻE: Przepowiednie na 2024 rok dla Twojego znaku zodiaku. Jakie wyzwania i szanse przyniesie nowy rok?

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Nowy Rok 2024 otwarte sklepy - gdzie zrobić zakupy

Czy w Nowy Rok 2024 będą otwarte sklepy? Jeśli zastanawiacie się gdzie zrobić zakupy 1 stycznia, niestety nie ma za dużego wyboru. Pierwszy dzień nowego roku jest zawsze dniem wolnym od pracy. Tego dnia sklepy są zamknięte, podobnie jak urzędy, galerie handlowe i wszelkie inne usługi. Wyjątkiem są jedynie sklepy takie jak Żabka, Carrefour Express, oraz miejsca gdzie za kasą fiskalną staje właściciel sklepu. Ciężko jest powiedzieć w jakich godzinach będą otwarte sklepy w Nowy Rok. Każdy właściciel reguluje godziny otwarcia samodzielnie. Najczęściej informację można znaleźć w sieci lub na drzwiach sklepu. W Nowy Rok 2024 otwarte będą także dyżurujące apteki, stacje paliw, a także niektóre restauracje i bary.