zakupy, sklepy

i

Autor: pixabay.com Zakaz handlu w niedziele zostanie zniesiony?

ZAKUPY W NIEDZIELĘ

Otwarte sklepy w niedzielę 7 stycznia. Gdzie zrobić zakupy? Kiedy jest niedziela handlowa w styczniu?

2024-01-06 11:42

Czy niedziela 7 stycznia jest handlowa? Zastanawiają się Polacy, których przeraża fakt, że dzień wcześniej w święto Trzech Króli sklepy będą zamknięte. Odpowiadamy na pytanie, kiedy jest niedziela handlowa w styczniu i gdzie 7.01.2024 można zrobić zakupy spożywcze. Ta informacja może przydać się wielu osobom.

Otwarte sklepy 7 stycznia. Gdzie zrobić zakupy w najbliższą niedzielę? Sklepy otwarte w niedzielę to temat, który co chwilę przewija się w telewizji i internecie. Polacy cały czas intensywnie zastanawiają się nad tym, kiedy są otwarte sklepy w niedzielę i czy najbliższą niedzielą handlową będzie właśnie ta 7 stycznia. Nastał nowy rok, a wraz z nim pojawiły się nowe terminy niedziel handlowych. Jest ich siedem i co ciekawe, nie pojawiają się w każdym miesiącu. Żadnej niedzieli handlowej nie będzie w lutym, maju, lipcu, wrześniu, październiku i listopadzie 2024, za to na konsumentów czekać będą aż dwie niedziele handlowe w grudniu. Co ze styczniem? Czy 7.01.2024 sklepy będą otwarte?

ZOBACZ TAKŻE: Tego jeszcze nie było - wesele w Biedronce! Tak bawią się pracownicy nocnej zmiany [WIDEO]

Radio Eska: Edyta Jungowska jako Bożenka z Na dobre i na złe skradła serca milionów widzów! Dlaczego zniknęła z show-biznesu?

Otwarte sklepy 7 stycznia

Czy 7 stycznia jest niedziela handlowa? Niestety nie mamy dobrych wieści. W niedzielę 7.01.2024 sklepy będą zamknięte. Oznacza to, że tego dnia nie zrobimy zakupów w galeriach, dużych marketach spożywczych, sklepach obuwniczych, drogeriach, czy tych ze sprzętami AGD. Możliwość zrobienia zakupów w niedzielę 7 stycznia będzie jedynie w małych sklepach, gdzie za ladą stanie właściciel. Tego dnia otwarte będą także niektóre Żabki, czy inne sklepy franczyzowe jak na przykład Carrefour Express. Warto jednak mieć na uwadze, że te punkty mogą być otwarte w innych godzinach, niż na tygodniu czy też wtedy gdy wypada akurat niedziela handlowa.

ZOBACZ TAKŻE: Dni ustawowo wolne od pracy 2024. Kalendarz dni wolnych w nowym roku napawa optymizmem

Niedziela handlowa w styczniu 2024

Kiedy jest niedziela handlowa w styczniu 2024? Okazuje się, że w tym miesiącu zakupy w niedzielę zrobimy tylko 28 stycznia. Właśnie tego dnia w kalendarzu przypada niedziela handlowa. Poniżej umieszczamy Wam pełną rozpiskę niedziel handlowych w roku 2024:

  • 28 stycznia 2024
  • 24 marca 2024
  • 28 kwietnia 2024
  • 30 czerwca 2024
  • 25 sierpnia 2024
  • 15 grudnia 2024
  • 22 grudnia 2024