Podróże

Ostatnie chwile na zgłoszenie udziału w 7. Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i Blogerów

2024-04-12 17:52 Materiał sponsorowany

Jeśli jesteś pasjonatem podróży i kreatywnym influencerem, który chce podzielić się swoimi doświadczeniami z szeroką publicznością, to nie czekaj. Przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie trwa do 19 kwietnia do godziny 23:59:59.

Polska Travel

i

Autor: Materiały prasowe

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów to kolejna odsłona ambitnej inicjatywy organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do osób zaangażowanych w podróżowanie i odkrywanie nieznanych miejsc naszego kraju.

Konkurs polega na prezentowaniu tekstów, zdjęć i filmów zachęcających widzów i czytelników do indywidualnego odkrywania pokazanych miejsc. Inlfuencerzy stają się tym samym przewodnikami wskazującymi odbiorcom atrakcyjne kierunki podróży.

Aby wziąć udział w Mistrzostwach, aplikujący musi posiadać, co najmniej 3 000 obserwujących na dwóch platformach społecznościowych (Facebook/Instagram/YouTube).

Polska Travel

i

Autor: Materiały prasowe

Konkurs podzielony jest na dwa etapy.

Pierwszy etap - uczestnik musi wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Drugi etap - kapituła wybierze szesnastu finalistów, którzy ruszą w teren, by tworzyć i udostępniać swoje konkursowe prace.

Każdy spośród szesnastu uczestników otrzyma honorarium w wysokości 5 000 zł. Dla zwycięzców konkursu są przewidziane nagrody: 15 000 zł (I miejsce), 8 000 zł (II miejsce) i 5 000 zł (III miejsce).

Polska Travel

i

Autor: Materiały prasowe

Ponadto, w tegorocznej edycji Mistrzostw przewidziano Zadanie Dodatkowe, w którym uczestnicy będą mogli powalczyć o dodatkowe 5 000 zł (w każdej z kategorii).

Nie przegap szansy na zdobycie wspaniałych nagród. To także doskonała okazja, by podzielić się swoimi niezwykłymi historiami i doświadczeniami z szeroką społecznością pasjonatów podróży. Nie czekaj, zapisz się i odkrywaj razem z nami fascynujące miejsca!

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – dołącz do nas!

Źródło: Ostatnie chwile na zgłoszenie udziału w 7. Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i Blogerów