Euro 2024

Ostatni trening reprezentacji Polski przed meczem z Austrią. Na stadionie Lewandowski i Dawidowicz

2024-06-20 20:05

Za nami ostatni trening reprezentacji Polski przed piątkowym starciem na Euro 2024 z Austrią. Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie ćwiczyli wraz z całą drużyną Robert Lewandowski i Paweł Dawidowicz. Zobaczcie zdjęcia z zajęć.

Piątkowe starcie z Austrią to kolejny ważny sprawdzian dla polskiej reprezentacji. Zarówno dla drużyny Austrii, jak i Polski to spotkanie będzie miało ogromne znaczenie. Przypomnijmy, że Polska przegrała z Holandią 1:2, a Austria przegrała z Francją 0:1.

To był ostatni trening Biało-Czerwonych przed meczem z Austrią

W czwartek, około godz. 17:00 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie odbył się ostatni trening Biało-Czerwonych przed piątkowym meczem z Austrią. Na murawie pojawili się także Robert Lewandowski oraz Paweł Dawidowicz. Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej nie mógł zagrać w meczu z Holandią z powodu kontuzji, jakiej doznał w trakcie spotkania towarzyskiego z Turcją. Wygląda jednak na to, że z Lewym jest wszystko dobrze. Kapitan drużyny wziął udział w treningu i widać było, że ćwiczył w pełni sił.

Michał Probierz podczas czwartkowej konferencji prasowej powiedział, że po treningu podejmie decyzję, czy Robert Lewandowski i Paweł Dawidowicz będą mogli zagrać w piątek z Austrią w Berlinie na Euro 2024.

- Sztab medyczny codziennie aż do nocy pracował, aby postawić kontuzjowanych piłkarzy na nogi. Dzisiaj wszyscy zawodnicy wychodzą na trening i dopiero po zajęciach podejmiemy decyzję, czy będą w stanie zagrać. Ale na ten moment - wszyscy są gotowi. Robert Lewandowski i Paweł Dawidowicz wczoraj mieli normalnie całą jednostkę treningową i mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie – mówił Probierz na konferencji prasowej w Berlinie.

Selekcjoner podkreślił, że bardzo ważne jest dla niego, że nikt z kontuzjowanych piłkarzy nie pomyślał "nawet przez ułamek sekundy, żeby wycofać się" z gry. Skład drużyny na mecz z Austrią ogłoszony zostanie w piątek.

Początek meczu z Austrią w piątek, 21 czerwca o godz. 18:00.

Ostatni trening reprezentacji Polski przed meczem z Austrią. Na stadionie Lewandowski i Dawidowicz

Źródło: Ostatni trening reprezentacji Polski przed meczem z Austrią. Na stadionie Lewandowski i Dawidowicz