Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe

Julinek Park 2024

Opowieść o nocy świętojańskiej w cyrkowym stylu. Kolejny weekend tematyczny w Julinek Parku

2024-06-19 9:07

Nadszedł czas na prawdziwie magiczne wydarzenie pełne spektakularnych występów, które przeniosą nas w niezwykłą podróż do świata legend, baśni i słowiańskich obrzędów. Wspólnie zanurzymy się w tradycje związane z obchodami Nocy św. Jana, poznamy tajniki wicia wianków i odkryjemy niezwykłą moc ziół. A to dopiero początek!

Co czekać będzie na gości Julinka w dniach 22-23 czerwca? Bramę do fascynującego świata sennych zjaw i niesamowitych przygód otworzy spektakl "Cyrkowa Noc Kupały". Podążając za główną bohaterką Anną, wkroczymy do krainy pełnej magii i baśniowych przeżyć, gdzie sen staje się rzeczywistością, a każdy krok skrywa w sobie tajemnicę. Spotkamy nieznane postacie, dziewczęta z wiankami na głowach oraz chłopców w bieli, którzy zaproszą nas do tańca i zabawy przy dźwiękach słowiańskich melodii. Czy Anna obudzi się ze snu nocy letniej? Czy znajdzie świecący kwiat o cudownej mocy? Jak zakończy się ta wyjątkowa noc? Przekonajcie się sami!

Przygotujcie się na spektakularne widowisko pełne tańca, cyrkowych popisów, zapierających dech w piersiach akrobacji oraz żonglerki. Na scenie wystąpią: Ale Circus Dance Company. Dodatkowo czekają na Was warsztaty związane z cyrkowymi sztukami, takimi jak hula-hoop, żonglerka czy iluzja. Chcąc jeszcze głębiej zanurzyć się w tradycję Nocy św. Jana, nauczymy się wić wianki, poznamy magiczne moce ziół oraz obrzędy wróżenia z kwiatów i wody. Oprócz cyrkowych przeżyć, na gości będzie czekać wiele innych ekscytujących atrakcji – i to nie tylko w najbliższy weekend!

To najdłuższe filmy na świecie! Obejrzysz je wszystkie? | To Się Kręci

Już od 24.06 Julinek Park będzie czynny także w dni powszednie, zapraszając na wakacje pełne zabawy, uśmiechu i mnóstwa przygód. Odwiedzający mogą bawić się w Parku Wodnym pod gołym niebem. Temperatura wody utrzymana jest w zakresie od 25 do 27 stopni Celsjusza, co gwarantuje prawdziwie komfortowe warunki do pływania i korzystania z uroków Parku Wodnego. A dla tych, którzy pragną odpocząć, dostępne jest miejsce do relaksu z 2000 leżakami i parasolami, gdzie każdy może się zrelaksować i nacieszyć cudowną, letnią atmosferą. Zabawę jeszcze bardziej umili szalone piana party!

HARMONOGRAM 22-23 CZERWCA

 • 11:00 - Quest „Poznaj Dawną Bazę Cyrkową w Julinku”
 • 12:15 – Mini pokaz cyrkowy – MAŁA SCENA
 • 13:00 – Warsztaty sztuk cyrkowych – MAŁA SCENA
 • 14:00 – Spektakl „Cyrkowa Noc Kupały” – ALE CIRCUS DANCE COMPANY - MAŁA SCENA
 • 15:00 – Warsztaty kreatywne „Noc Kupały” – MAŁA SCENA
 • 15:30 – Piana party – PARK WODNY
 • 16:00 – Spektakl „Cyrkowa Noc Kupały” – ALE CIRCUS DANCE COMPANY - MAŁA SCENA
 • 17:30 – Mini disco i bubble show – PLAC ANIMACJI
 • 10:00 – 19:00 - Zwiedzanie wozu cyrkowego z roku 1925

W parku działa również:

 • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury.
 • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami.
 • Julinek CAMP, czyli kameralny kemping z parcelami słonecznymi z prądem oraz zacienionymi z prywatną strefą grillową, a także pole namiotowe. Miejsce to oferuje wypoczynek blisko natury, jednocześnie zapewniając wszystkie udogodnienia dla komfortowego pobytu.
Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe