Polska - Iran

i

Autor: PAP / Leszek Szymański Polska - Iran

Olimpiada 2020 SIATKÓWKA - kiedy i z kim następny mecz Polaków?

2021-07-24 16:11

Pierwszy mecz Polaków w siatkarskim turnieju Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 był prawdziwym horrorem! Podopieczni Vitala Heynena starli się z Iranem. W tym spotkaniu przegraliśmy. Kiedy i z kim następny mecz Polaków na Igrzyskach? Sprawdzicie to w naszym artykule.

Mecz Polska - Iran był pierwszym starciem Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Spotkanie było zażartą walką o każdy punkt! Potrzebny był tie-break. Ostatecznie to Irańczycy okazali się lepsi. Wynik meczu Polska - Iran to 2:3 (25:18, 22:25, 22:25, 25:22, 21:23). Rozpoczęcie nie było więc dla nas dobre. Siatkarze muszą jednak szybko o nim zapomnieć i przygotować się do kolejnego turniejowego spotkania w grupie A. Oprócz Polski i Iranu znalazły się w niej też Japonia, Wenezuela, Włochy i Kanada. Kiedy następny mecz Biało-Czerwonych? Z kim zagrają siatkarze pod wodzą Vitala Heynena? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dalszej części artykułu.

Pekhart dostał wyjątkowy prezent! Legenda dla niego to zrobiła

Mecze Polski na Igrzyskach w Tokio - kiedy i z kim następny mecz?

Po przegranej z Iranem Polacy muszą wziąć się w garść. Naszą kadrę czeka bowiem mecz przeciwko kolejnemu trudnemu przeciwnikowi. Z kim grają Polacy w Tokio? Nasze Następne spotkanie w grupie A olimpijskiego turnieju siatkówki to mecz Polska - Włochy. Spotkanie zaplanowano na poniedziałek, 26 lipca, o godzinie 5.20.

Źródło: Olimpiada 2020 SIATKÓWKA - kiedy i z kim następny mecz Polaków?