Andrzej Duda ma dylemat. Ufa mu już mniej niż połowa z nas!

i

Autor: Łukasz Gągulski Andrzej Duda ma dylemat. Ufa mu już mniej niż połowa z nas!

Ogromna WPADKA Andrzeja Dudy: pomylił prezydentów Stanów Zjednoczonych! Internet jest bezlitosny

2021-09-23 9:59

Prezydent zaliczył kolejną wpadkę, przez którą zrobiło się głośno w internecie. Chodzi o słowa jakie wypowiedział podczas 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Andrzej Duda pomylił prezydentów Stanów Zjednoczonych! Internet jest bezlitosny

Ogromna WPADKA Andrzeja Dudy: pomylił prezydentów Stanów Zjednoczonych! Internet jest bezlitosny

Andrzej Duda kolejny dzień przebywa na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w Nowym Jorku. Do tej pory prezydent spotkał się z przywódcami Turcji, Mongoli i Brazylii. W środę swoje przemówienie Duda zaczął od mówienia o trwającej pandemii koronawirusa. Jak wiemy, podczas takich przemówień każde słowo jest na wagę złota. Tak było i tym razem, bo wpadka Andrzeja Dudy została szybko wyłapana przez innych a internauci nie szczędzą słów w internecie. 

Chciał on odnieść się do relacji z prezydentem USA. W swoim przemówieniu pomylił jednak nazwiska i zamiast o Joe Bidenie, który w styczniu został zaprzysiężony na prezydenta Stanów Zjednoczonych mówił o Donaldzie Trumpie, który był jego poprzednikiem.

"W tej chwili administracja pana prezydenta Donalda Trumpa ma wiele problemów, chociażby takich, jak problem Afganistanu, którymi musi się zająć. I zapewne jest tak, że są to znacznie bardziej pilne potrzeby niż współpraca w relacjach z Polską, w których nic złego się nie dzieje"

- mówił prezydent. 

Internauci nie szczędzą przykrych słów. Słowa prezydenta to zapewne zwykłe przejęzyczenie, ale w sieci wywołały one prawdziwą burzę.

Prezydent Andrzej Duda na Rynku Głównym w Krakowie
Źródło: Ogromna WPADKA Andrzeja Dudy: pomylił prezydentów Stanów Zjednoczonych! Internet jest bezlitosny