zakupy, sklep

i

Autor: pixabay.com Sklepy otwarte 25 grudnia w Krakowie. Gdzie zrobimy zakupy w Boże Narodzenie?

Niedziela handlowa w sierpniu 2022 - czy 7 sierpnia sklepy są otwarte?

2022-08-05 9:33

Handel w niedzielę od dłuższego czasu jest znacznie ograniczony. Konsumenci nie mogą zrobić zakupów w dużych marketach, galeriach, ale i mniejszych sklepach. Jak będzie w sierpniu? Czy w niedzielę 7 sierpnia sklepy są otwarte? Sprawdź, która niedziela w sierpniu jest niedzielą handlową.

Niedziele handlowe w sierpniu 2022 to dość gorący temat, który interesuje wielu konsumentów. Kiedy sklepy są otwarte, a kiedy zamknięte? Czy zrobimy zakupy 7.08? Niedziele handlowe to specjalne dni na zrobienie zakupów. Nie są one przypadkowe, ale ściśle sprecyzowane przez Ustawę o ograniczeniu handlu w niedzielę i święta przez Rząd. Gdy ta została znowelizowana, większe markety takie jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Carrefour, Auchan, Aldi, Netto, Dino i nie tylko, są zamknięte. Wyjątkiem są jedynie osiedlowe sklepy, w których na kasie stoi właściciel lub Żabki, które od pewnego czasu funkcjonują jako punkty pocztowe. Jak będzie tym razem? Kiedy są niedziele handlowe w sierpniu?

Długoterminowa prognoza pogody na SIERPIEŃ 2022. Upały, tropikalne noce i burze powrócą!

WSH VI - Słowiańskie Piersi

Niedziela handlowa sierpień 2022 - DATA

Kiedy jest niedziela handlowa w sierpniu 2022? W ubiegłym miesiącu, czyli w lipcu nie mogliśmy zrobić zakupów w żadną niedzielę. Inaczej będzie tym razem. W sierpniu zrobimy zakupy wyłącznie pod koniec miesiąca, a dokładnie 28 sierpnia. Kolejne niedziele handlowe w 2022 roku to: 11 i 18 grudnia 2022.

Biedronka szykuje Gang Bystrzaków! Od kiedy maskotki będą w sklepach?

Super Temat: - czy handel w niedzielę powinien wrócić? Sondarz.

Listen to "Czy wróci handel w niedzielę? Ponad połowa Polaków jest za" on Spreaker.

Jakim rodzajem czekolady jesteś? Rozwiąż krótki test i sprawdź!

Pytanie 1 z 8
W szkole jesteś....