sklep

i

Autor: pixabay.com

Niedziela handlowa 25 czerwca. Godziny otwarcia sklepów

2023-06-24 20:02

Czy 25 czerwca jest niedziela handlowa? Polacy zastanawiają się, jakie sklepy są otwarte tego dnia. Mamy dla Was dobrą wiadomość! W najbliższą niedzielę sklepy są otwarte, dlatego warto sprawdzić godziny w których będzie można zrobić zakupy 25.06.2023 roku.

Niedziela handlowa 24 czerwca - jakie sklepy są otwarte i w jakich godzinach? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Od dłuższego czasu handel w Polsce w siódmy dzień tygodnia jest znacznie ograniczony. Zakupów nie zrobimy już w każdą niedzielę miesiąca, lecz wyłącznie w wybrane dni, które pojawiają się w specjalnej ustawie. Wyjątkiem są jedynie kina, siłownie i restauracje, które w niedziele niegandlowe są otwarte. Oczywiście w niedziele niehandlowe dribne zakupy można zrobić na stacjach benzynowych lub sklepach typu Żabka, jednak ceny są w nich wyższe, niż w marketach takich jak: Biedronka, Lidl Carrefour czy też Auchan. Teraz najbliższą niedzielą handlową będzie niedziela 25 czerwca. Od której godziny są otwartej sklepy? Czy galerie handlowe też będą otwarte? Odpowiadamy!

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Niedziela handlowa 25 czerwca - GODZINY otwarcia sklepów

Od której godziny są otwarte sklepy 25 czerwca? Do której można robić zakupy? Sklepy otwarte są w niedzielę znacznie krócej, niż na tygodniu. Markety typu Lidl czy Biedronka są czynne zazwyczaj tylko do godziny 20:00 lub do godziny 21:00. Warto również wiedzieć, że niektóre Biedronki w niedziele niehandlowe mają dyżury i są dłużej otwarte np. od godziny 7:00 do godziny 22:00. Większość sklepów w niedzielę otwiera się o godzinie 8:00 lub 9:00. Jeśli chcecie sprawdzić godziny otwarcia sklepów w swojej okolicy, zróbcie to przez przeglądarkę Google, wpisując nazwę sklepu i ulicę - wtedy powinny pojawić się godziny, w jakich otwarty jest dany market. Sklepy typu Żabka otwarte są w niektórych miejsach nawet do godziny 21:00. 

Niedziela handlowa 25 czerwca - OTWARTE SKLEPY

Jakie sklepy są otwarte 25 czerwca? W niedzielę otwarte będą duże markety typu Biedronka, Lidl, Aldi, Auchan, Kaufland, Carrefour, a także mniejsze sklepy takie jak Groszek, Społem, Dino, Netto, Żabka, Carrefour Express. Oprócz tego w niedzielę 25.06.2023 otwarte będą także galerie handlowe, a w nich drogerie, sklepy odzieżowe i nie tylko.

Sonda
Czy popierasz ograniczenia handlu w niedziele niehandlowe?