sklep

i

Autor: pixabay.com

SKLEPY

Niedziela handlowa 2 lipca 2023. Czy są otwarte sklepy?

2023-06-30 10:03

Od wielu miesięcy w naszym kraju handel w niedzielę jest bardzo ograniczony. W związku z tym co tydzień Polacy zastanawiają się, kiedy w takim razie sklepy są otwarte, a kiedy są zamknięte. Czy w najbliższą niedzielę 2 lipca jest niedziela handlowa? Czy sklepy są otwarte? To warto wiedzieć!

Niedziela handlowa 2 lipca - czy otwarte są sklepy? Gdzie można zrobić zakupy? Handel w Polsce w siódmy dzień tygodnia od dłuższego czasu jest znacznie ograniczony. Zakupów nie zrobimy już w każdą niedzielę miesiąca, lecz w dni które pojawiają się w specjalnej ustawie. Wyjątkiem są oczywiście małe sklepy osiedlowe, gdzie za ladą stoi właściciel lub też mniejsze sieciówki takie jak Żabka lub Carrefour Express. Zakupów w niedziele niehandlowe nie zrobimy na pewno w galeriach i większych sklepach takich jak Lidl, Biedronka, Auchan, Aldi, Carrefour, czy też Kaufland. Kiedy jest niedziela handlowa w lipcu 2023? Czy 2 lipca zrobimy zakupy?

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Otwarte sklepy 22 stycznia 2023

Czy zrobimy zakupy 2 lipca? Czy będzie to niedziela handlowa? Niestety nie mamy dla Was dobrej informacji. Najbliższa niedziela 2.07.2023 jest niedzielą niehandlową, a tego dnia sklepy są zamknięte. Oznacza to, że nie zrobimy zakupów w dużych marketach, dyskontach i galeriach handlowych. Będą pozamykane także apteki (poza aptekami dyżurującymi), a także punkty pocztowe. 

ZOBACZ TAKŻE: Pełnia Księżyca lipiec 2023. Kiedy jest Burzowy Księżyc? [DATA, GODZINA]

Niedziela 2 lipca - GODZINY otwarcia sklepów

W jakich godzinach są otwarte sklepy 2 lipca? Żabki otwarte są siedem dni w tygodniu w godzinach 6-23, podobnie jak Carrefour Express. W niedziele niehandlowe otwarte są także stacje benzynowe i sklepy osiedlowe, które najczęściej otwarte są od 9-10 rano do godziny 13 lub 14.