Nie żyje partnerka Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. Jani zmagała się z poważną chorobą

i

Autor: screen z IG/@wojcikofficia Nie żyje partnerka Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. Jani zmagała się z poważną chorobą

Nie żyje partnerka Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. Jani zmagała się z poważną chorobą

2023-04-18 8:24

Świat obiegły smutne wieści. Nie żyje partnerka komika z kabaretu Ani Mru-Mru. Michał Wójcik, którego publiczność po prostu uwielbia jest pogrążony w żałobie. Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci jego ukochanej Jani?

Nie żyje Janina Włudarczyk, partnerka kabaretowego artysty Michała Wójcika. Media obiegły smutne wieści, a niezwykle zabawny i utalentowany komik jest dziś pogrążony w żałobie. Tę smutną informację przekazał do wiadomości przyjaciel Wójcika

- To jest zbyt osobiste i zbyt bolesne. Niestety muszę potwierdzić tę informację. I to dosyć smutną, natomiast nie komentujemy tego z Michałem - przekazał w rozmowie z Party.pl Krzysztof Ferdyn, przyjaciel kabareciarza.

Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci Jani, ukochanej Michała z kabaretu Ani Mru-Mru? Nie jest tajemnicą, że od kilku lat kobieta zmagała się z nowotworem. Michał Wójcik w tej sprawie wypowiedział się nawet głośno w mediach w 2020 roku, gdzie poprosił widzów o wsparcie finansowe. Zbiórkę na leczenie Jani wsparło wówczas wiele osób i udało się zgromadzić ponad 240 tys. złotych. Komik pojawił się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie podziękował fanom za zaangażowanie, a następnie ze łzami w oczach odczytał w imieniu Jani poruszający list.

Odeszli nagle. Tak wyglądają groby aktorów i muzyków. (Nie)zapomniani

Nie żyje partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru-Mru

Michał Wójcik i Jani Włudarczyk byli zaręczeni, a w 2019 roku urodził się ich syn Michał junior.  Jak donosi serwis Plejada.pl menedżer kabaretu Ani Mru-Mru, który z nimi rozmawiał powiedział, że Jani zmarła "około miesiąc temu". Póki co komik nie odniósł się w mediach do śmierci swojej partnerki. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.