G. Seweryn

i

Autor: AKPA

SMUTNE WIEŚCI

Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia". Mężczyzna zmarł nagle

Nie żyje Gabriel Seweryn. Do niedawna właściciel pracowni futer i bohater programu "Królowe życia" zmarł niespodziewanie w wieku 56 lat. Informację o śmierci mężczyzny potwierdziła rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego.

Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia". We wtorek wieczorem media obiegła wiadomość o śmierci 56-letniego projektanta i do niedawna właściciela pracowni futer Gabriela Seweryna. Jak podaje serwis myglogow.pl, znany z kilku sezonów programu TTV "Królowe życia" mężczyzna zmarł we wtorek 28 listopada, około godziny 18:00. Informację tę potwierdziła rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego Ewa Todorov. 

- Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny - czytamy.

Mateusz Morawiecki nie ma V-DOLCÓW?! Takim językiem mówi dziś młodzież #EwelinaPyta

Gabriel Seweryn nie żyje

Przyczyny śmierci Gabriela Seweryna nie są znane. Przypomnijmy, że ostatnie miesiące dały w kość Sewerynowi. Ogólnopolskie media rozpisywały się o jego problemach finansowych. 

Tak, zarejestrowałem się w urzędzie pracy, żeby mieć ubezpieczenie - potwierdził jakiś czas temu w serwisie myglogow.pl.

QUIZ. "Królowe Życia" skradły serca milionom widzów! Wynik 10/10 to OBOWIĄZEK dla prawdziwych fanów

Pytanie 1 z 10
Najlepszym przyjacielem Dagmary w programie był