Vital Heynen

i

Autor: Cyfra Sport Vital Heynen

ME w siatkówce 2021. Vital Heynen nagrał po polsku piękną wiadomość dla kibiców. Internauci zachwyceni! [WIDEO]

2021-09-03 13:35

W minioną środę rozpoczęły się mistrzostwa Europy w siatkówce 2021. Polacy w pierwszym meczu pewnie pokonali Portugalczyków 3:1. Po spotkaniu trener Biało-Czerwonych, Vital Heynen nagrał dla kibiców piękną wiadomość. Internauci są nią zachwyceni!

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2021. Vital Heynen nagrał wiadomość dla kibiców

Mistrzostwa Europy w siatkówce 2021 rozpoczęły się w środę, 1 września. Przed nami prawie trzy tygodnie sportowych zmagań. Co ważne, duża część meczów odbywać się będzie w Polsce. Biało-Czerwoni wszystkie swoje grupowe spotkania rozegrają w Krakowie. Inne mecze zaplanowano również w Gdańsku i Katowicach.

Jak wiadomo, podczas "gry u siebie" bardzo często "pomagają ściany". Reprezentacja Polski może liczyć na mocny doping kibiców! Wie o tym również trener naszych siatkarzy. Vital Heynen po wygranym meczu z Portugalią [3:1 (25:16, 22:25, 25:16, 25:19)] nagrał dla kibiców piękną wiadomość, którą podzielił się w mediach społecznościowych. Co ważne, mówi w niej po polsku! (sam Heynen jest Belgiem)

Dodajmy, że kibice zgromadzeni w krakowskiej Tauron Arenie mogli to nagranie zobaczyć na telebimach.

Raport z anteny 3.09

Dobry wieczór, najlepsi kibice na świecie. Dzisiaj zaczynamy mistrzostwa Europy. Po wielkim rozczarowaniu w Tokio będzie nam ciężko grać na najwyższym poziomie, ale mam jedną nadzieję: wy nią jesteście. To wy możecie zmienić wszystko. Wyślijcie swoją energię do naszych zawodników. Od pierwszej do ostatniej piłki. To wy możecie wygrać dla nas każdy mecz. Potrzebujemy was. Potrzebujemy was jak nigdy wcześniej. Dzięki - powiedział Heynen.

Pod postem w mediach społecznościowych natomiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od kibiców. Dodatkowo Heynen zapytał internautów, czy jego polski jest tak słaby, jak uważają zawodnicy.

"Jesteś najlepszy. Powodzenia. Twój polski jest bardzo dobry", "Kochamy Cię trenerze", "Zawsze z Wami", "Najsłodszy filmik świata", "Najlepszy trener siatkówki na świecie. Zostań z naszą drużyną. Kochamy Cię" - piszą m.in. internauci w komentarzach.

Sonda
Czy Polacy wywalczą medal na mistrzostwach Europy?
Źródło: ME w siatkówce 2021. Vital Heynen nagrał po polsku piękną wiadomość dla kibiców. Internauci zachwyceni! [WIDEO]