test, matura, egzamin

i

Autor: canva

matura próbna

Matura próbna z języka angielskiego grudzień 2023. ARKUSZ PDF, ODPOWIEDZI, ZADANIA

2023-12-08 12:16

Testy diagnostyczne organizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną dobiegają końca. W piątek 8 grudnia maturzyści podeszli do języka angielskiego na poziomie podstawowym, który jest obowiązkową pozycją na terminie głównym. Jakie były zadania? Gdzie szukać rozwiązać do matury próbnej z języka angielskiego? Odpowiadamy.

Matura próbna CKE grudzień 2023 - arkusze, odpowiedzi, zadania z języka angielskiego. Gdzie szukać odpowiedzi ze słuchania i z zadań pisemnych? Czy arkusze można znaleźć w sieci? Centralna Komisja Egzaminacyjna zorganizowała w grudniu 2023 matury próbne, które są idealną okazją dla maturzystów do sprawdzenia swojej wiedzy i zmierzenia się ze stresem. Uczniowie ze szkół ponadpodstawowych w dniach 6-8 grudnia, musieli zmierzyć się kolejno z arkuszem z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego na poziomie podstawowym. Ostatniego dnia czekał na nich właśnie język angielski, który składa się ze słuchania i z zadań pisemnych. Gdzie szukać odpowiedzi? Czy arkusze próbne grudzień 2023 z języka angielskiego są już dostępne w sieci?

ZOBACZ TAKŻE: Czy na maturze można wyjść do toalety? Rozwiewamy wątpliwości maturzystów

Matura 2023 - rady i patenty dla maturzystów #EwelinaPyta

Matura próbna - JĘZYK ANGIELSKI grudzień 2023 [ARKUSZE]

Arkusze próbne z języka angielskiego CKE, która odbywa się 8 grudnia poszukiwane są przez wiele osób. W tym roku Centralna Komisja Egzaminacyjna publikuje wszystkie arkusze pdf rano o godzinie 9:00, czyli w momencie gdy uczniowie otwierają w szkołach swoje arkusze. Do tej pory na oficjalne arkusze trzeba było czekać do południa. Dziś specjalnie dla Was, umieściliśmy je w naszej galerii poniżej.

Matura próbna - JĘZYK ANGIELSKI grudzień 2023 [ODPOWIEDZI]

Gdzie znaleźć odpowiedzi z próbnej matury z języka angielskiego? Każda osoba, która napisała w piątek 8 grudnia maturę próbną z języka angielskiego, z niecierpliwością czeka na pojawienie się oficjalnych odpowiedzi w sieci. Na ten moment odpowiedzi nie znajdziemy w sieci. Wyniki matury próbnej z języka angielskiego możecie omówić z nauczycielami w szkole, którzy odpowiadają także za sprawdzenie testów diagnostycznych.