arkusz test

i

Autor: canva.com

Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI. Kiedy i gdzie szukać wyników z polskiego i matematyki?

2022-08-23 11:53

Matura poprawkowa to druga szansa dla tych, którym nie powiodło się w pierwszym terminie. We wtorek 23 sierpnia absolwenci podejdą do matury poprawkowej z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego na poziomie podstawowym. Kiedy i gdzie szukać wyników? Jak je sprawdzić? Najważniejsze informacje o poprawkach, znajdziecie w tym artykule.

Spis treści

  1. Matura poprawkowa 2022: WYNIKI - kiedy?
  2. Matura poprawkowa 2022: WYNIKI - jak sprawdzić?

Matura poprawkowa 2022 - WYNIKI. Kiedy będą, jak i gdzie sprawdzić? Informacji na ten temat, poszukuje wiele młodych osób, które we wtorek 23 sierpnia podchodzą drugi raz do egzaminu dojrzałości. Przypomnijmy, że poprawkowa matura to druga szansa dla absolwentów, którzy nie zdali egzaminu dojrzałości w pierwszym, majowym terminie. Mogą przystąpić do niej jedynie te osoby, które nie zdały TYLKO JEDNEGO przedmiotu obowiązkowego pisemnego - języka polskiego, matematyki lub języka obcego nowożytnego. W tym roku matura poprawkowa odbywa się we wtorek 23 sierpnia o godzinie 9:00. Kiedy szukać wyników? Jak je sprawdzić i kiedy będą dostępne? Termin odbioru wyników i świadectw dojrzałości jest już znany!

Studia 2022 - które kierunki studiów są najbardziej przyszłościowe? Po nich pracę znajdziesz od razu!

Sonda
Matura poprawkowa 2022 - zdasz?

Matura poprawkowa 2022: WYNIKI - kiedy?

Kiedy będą wyniki matury poprawkowej 2022? Data nie jest żadną tajemnicą! Termin ogłaszania wyników i wydawania świadectw, wyznaczono na piątek 9 września 2022 roku. Data ta dotyczy zarówno języka polskiego, matematyki, a także języków obcych. Co ciekawe, spośród około 61 000 osób uprawnionych, wolę przystąpienia do egzaminu poprawkowego zgłosiło 52319 osób, w tym 42 283 zdających chce przystąpić do egzaminu poprawkowego z matematyki.

ZOBACZ TAKŻE: Matura poprawkowa 2022 ODPOWIEDZI matematyka i język polski. Gdzie szukać? [ARKUSZE CKE]

Matura poprawkowa 2022: WYNIKI - jak sprawdzić?

Gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2022? Okazuje się, że poprawkowe wyniki sprawdzić można w taki sam sposób, jak miało to miejsce w przypadku matur w pierwszym terminie. Należy pamiętać, że aby zalogować się na stronę OKE lub www.wyniki.edu.pl/login, należy wpisać login i hasło, które otrzymaliście w szkole. Co zrobić jeśli kartka z loginem i hasłem została zgubiona? Nie ma sytuacji bez wyjścia! Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta lub zgubiłeś karteczkę, którą otrzymałeś w szkole, możesz zgłosić się po nią ponownie do dyrektora szkoły, który ma możliwość ponownie wygenerować dane do logowania.

Super Ring - Przygotowanie obronne