Maciej Kujawski

i

Autor: AKPA Maciej Kujawski zmarł w wieku 70 lat.

Gwiazdy

Maciej Kujawski nie żyje. Był gwiazdą serialu Na Wspólnej

2023-05-25 11:56

Maciej Kujawski nie żyje. Zmarł w wieku 70 lat. Taką informację 25 maja 2023 w godzinach porannych przekazał Teatr Kwadrat, w którym pracował aktor. Większość Polaków mogła go znać z roli w popularnym serialu w Na Wspólnej. Grał tam Stefana Dębka, przyjaciela i wspólnika Marka Zimińskiego. Co wiadomo o przyczynach śmierci?

Maciej Kujawski był aktorem z wieloletnim doświadczeniem. Występował między innymi w kultowej telenoweli Na Wspólnej Użyczał także głosu do bajek. To właśnie z jego głosem polskiej publiczności może kojarzyć się postać Kubusia Puchatka. Informacja o jego odejściu była niespodziewana. - Z ogromnym smutkiem i żalem pragniemy Was poinformować, że minionej nocy odszedł od nas, nasz serdeczny kolega i wspaniały aktor związany z naszym Teatrem od 1986 roku: Maciej Kujawski - czytamy w komunikacie Teatru Kwadrat na Facebooku. - Mimo przeciwności losu, które stawały na Twojej drodze zawsze potrafiłeś nas rozbawić. Gdy widziałeś, że ktoś jest smutny, przychodziłeś i odzywałeś się głosem Kubusia Puchatka (Maciej Kujawski przez wiele lat użyczał głosu tej szalenie popularnej postaci), a wtedy dzień stawał się lepszy. Maciek zawsze był naszym słońcem i zawsze wychodził zza chmur, gdy ktoś tego potrzebował. Maćku, byłeś naszym serdecznym kolegą i wybitnym aktorem. Dziękujemy za wszystko, co nam dałeś jako aktor i jako przyjaciel Będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Spoczywaj w pokoju - tak teatr pożegnał Kujawskiego.

Tina Turner - jak wyglądało jej życie prywatne? Dzieci, związki, religia

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Maciej Kujawski - przyczyna śmierci

Z jakiego powodu zmarła Maciej Kujawski? Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną niespodziewanego odejścia gwiazdy serialu Na Wspólnej. W swoim poście Teatr Kwadrat wspomina jednak o "przeciwnościach losu". Można jedynie domyślać się, że aktor mógł zmagać się z problemami zdrowotnymi. Być może wkrótce rodzina zdecyduje się na oficjalny komunikat.

Maciej Kujawski - filmografia

Przykładowe filmy i seriale z udziałem Macieja Kujawskiego:

  • Ciuchcia
  • Lokatorzy
  • Twarze i maski
  • Na Wspólnej
  • Egzamin z życia
  • Ale się kręci
  • Dwie strony medalu
  • 39 i pół
Źródło: Maciej Kujawski nie żyje. Był gwiazdą serialu Na Wspólnej