73-letni deskorolkarz

i

Autor: Fot. screen YouTube Happy Tube / https://www.youtube.com/channel/UCsTgk2xx6Rqo6RJEnGRbDbQ 73-letni deskorolkarz

Ma 73 lata i... jeździ na desce! Prawdziwa pasja nie patrzy na wiek [WIDEO]

2021-09-23 14:24

Jego przypadek udowadnia, że dla kogoś, kto swojej pasji oddaje całe serce, wiek nie ma żadnego znaczenia. Ten 73-latek jeździ na desce od 40 lat. Wiralowe wideo z jego przejażdżką po ulicy, znajdziecie w naszym artykule.

Wiek nie ma znaczenia, jeśli tylko całym sercem poświęcamy się swoim pasjom. Udowadnia to przypadek 73-latka, który pomimo zaawansowanego wieku, wciąż jeździ na deskorolce. Jak udowadnia wideo, które wiralowo rozprzestrzeniło się po sieci, jazda na desce wciąż wychodzi mu świetnie! Igor, bo tak ma na imię, mieszka w Sankt Petersburgu i najprawdopodobniej jest najstarszym deskorolkarzem w tym rosyjskim mieście. Pierwszy raz stanął na desce w 1981 roku. Oznacza to, że jeździ już 40 lat i nic nie wskazuje na to, by wkrótce miał przestać. Nagranie z jego przejażdżki znajdziecie w dalszej części artykułu.

Kultowe ekranizacje lektur. Groby aktorów Znachora, Wesela, Chłopów, Pana Tadeusza, Kariery Nikodema Dyzmy i Ziemi obiecanej | Niezapomniani

Źródło: huffpost.com

Zobaczcie, jak Igor radzi sobie na desce

Igora sfilmował inny deskorolkarz z Sankt Petersburga - Max Timukhin. 73-latka na desce zauważył ze swojego samochodu. Udało mu się porozmawiać ze staruszkiem i nakłonić do krótkiej prezentacji swojej techniki. Ponoć zaproponował mu też swoją deskę, jednak Igor odmówił stwierdzając, że jego jest lepsza.

Igor, pomimo wieku, wciąż radzi sobie doskonale, co udowadnia nagranie. Wideo stało się wiralem - w serwisie reddit.com zyskało 3,5 mln. odsłon! Zamieszczamy je poniżej.

Źródło: Ma 73 lata i... jeździ na desce! Prawdziwa pasja nie patrzy na wiek [WIDEO]