Szczepionka

i

Autor: Getty Images

Loteria szczepionkowa – finałowe losowanie już jutro! Czy można się jeszcze zarejestrować?

2021-10-05 9:32

Loteria szczepionkowa jest już na ostatniej prostej! Finałowe losowanie odbędzie się jutro! Na osoby, które już zarejestrowały się w loterii czekają nagrody! Jakie? To między innymi samochody i pieniądze. Osoby, które zwlekały z rejestracją do ostatniej chwili i jeszcze tego nie zrobiły – niestety nie wezmą udziału w loterii. Dlaczego?

Loteria Narodowego Programu Szczepień wchodzi w decydującą fazę! Ta trwa od początku lipca, a pierwsze losowanie odbyło się 14 lipca. Następne losowania odbywały się co tydzień. W nich udział brała pula osób, które zaszczepiły się kolejno w tygodniu, a później w danym miesiącu. Już dzisiaj odbędzie się kolejne losowanie, a nawet trzy: tygodniowe, miesięcznie i wielki finał! Co będzie można zgarnąć w finałowym losowaniu? Na zaszczepionych czeka okrągła suma pieniędzy i nowoczesne samochody! Warto pamiętać, że loteria to idealna okazja dla oszustów, którzy – jak już wiadomo – próbują ją wykorzystać, aby wzbogacić się na naszej naiwności. Jak nie dać się nabrać i bezpiecznie sprawdzić, czy wygraliście główną nagrodę? Nie mamy dobrych wieści dla osób, które zwlekały z rejestracją. Termin zgłoszeń minął 30 września 2021 roku.

Spis treści

  1. Loteria szczepionkowa – finałowe losowanie
  2. Finał loterii szczepionkowej – jakie nagrody?
  3. Loteria szczepionkowa – jak się zapisać?
  4. Losowanie finałowe - kto bierze udział?
  5. Loteria szczepionkowa - wyniki

Loteria szczepionkowa – finałowe losowanie

Finałowe losowanie Loterii Narodowego Programu Szczepień odbędzie się 6 października w środę. Będzie ono połączone z losowaniem tygodniowym, a także miesięcznym. Tak więc dzisiaj odbędą się aż trzy losowania.

Finał loterii szczepionkowej – jakie nagrody?

W finałowym losowaniu do zgarnięcia jest niezła pula nagród. Jakie?

  • Dwa razy milion złotych
  • Dwa samochody TOYOTA C-HR Comfort o wartości ponad 107 tysięcy złotych, a także dodatkowe 5 tysięcy złotych na OC i AC.

Osoby, które zdobędą główne nagrody zapewne pomyślą: jak je odebrać? Otóż, nagrody pieniężne zostaną przekazane przelewem, który popłynie do szczęśliwców od Totalizatora Sportowego na wskazany numer bankowy. Nagrody mają zostać wydane najpóźniej do 31 stycznia 2022 roku.

Loteria szczepionkowa – jak się zapisać?

Niestety, ale termin zgłoszeń upłynął 30 września 2021 roku. Jeśli ktoś nie zdążył się zarejestrować, teraz nie ma już takiej możliwości.

Losowanie finałowe - kto bierze udział?

W losowaniu finałowym udział wezmą wszyscy, którzy zaszczepili i zgłosili się do loterii. Do niej mogli zgłosić się także ci, którzy szczepionkę przyjęli przed startem Loterii Narodowego Programu Szczepień.

Loteria szczepionkowa - wyniki

Loteria szczepionkowa to dobra okazja dla oszustów. Nie bądźmy naiwni i nie wierzmy w zapewnienia, że zostaliśmy laureatami loterii. Zanim wykonamy pierwszy krok do podania swoich danych i sprawdzić fakt na rządowej stronie loterii szczepionkowej. Lista zwycięzców publikowana jest »TUTAJ«

Lewy naśladuje Gessler. Kontroluje jednak swoją knajpę
Źródło: Loteria szczepionkowa – Dziś finałowe losowanie! Co można wygrać? [WYNIKI]