Gimnastyka Artystyczna Moja Pasja

i

Autor: materiały prasowe Gimnastyka Artystyczna Moja Pasja

WYDARZENIE

Klubowy turniej w gimnastyce artystycznej "Gimnastyka Artystyczna Moja Pasja". Sprawdź szczegóły wydarzenia

2023-11-23 15:18

Gimnastyka Artystyczna Moja Pasja, czyli klubowy turniej w gimnastyce artystycznej, odbędzie się już 2 grudnia w Białej Podlaskiej. Szczegóły wydarzenia wraz z całym programem imprezy, znajdziecie poniżej.

Klubowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej "Gimnastyka Artystyczna Moja Pasja" odbędzie się 2 grudnia 2023 roku w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica przy ul. Akademickiej 8 A w Białej Podlaskiej. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godz. 10.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Podczas jednodniowej imprezy gimnastycznej będzie można podziwiać występy zawodniczek trenujących gimnastykę artystyczną w układach tanecznych, z przyborami (piłka, maczugi, wstążka, obręcz), w układach grupowych, duetach oraz trio. Podczas Turnieju odbędzie się licytacja choinek, które Stowarzyszenie otrzymało od sponsora - Gospodarstwo rolno-leśne Państwa Kołodyńskich z Białej Podlaskiej.

To jednak nie koniec! Zaplanowanych jest wiele atrakcji muzycznych, m.in. koncert Zespołu „Art Quintet” składający się z pięciu utalentowanych kobiet z: Polski, Białorusi i Ukrainy, które na co dzień są pedagogami w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej. W przerwach między rywalizacją zawodniczek wystąpi również znana i utalentowana wokalnie Maja Romanowska oraz formacje radzyńskiej szkoły tańca prowadzonej przez Pawła Jabłońskiego - Dance ma sens. Organizatorzy wydarzenia w imieniu lokalnych artystów i Kół Gospodyń Wiejskich zapraszają również na połączony z zawodami kiermasz Bożonarodzeniowy.

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2023 oficjalnie otwarty!

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska. Jak zapewniają organizatorzy udział w Wydarzeniu umożliwi wszystkim uczestnikom i obserwatorom poznać tajniki gimnastyki artystycznej, jej piękno i wszechstronność. Podkreślić należy, że jest to jedyne tego typu wydarzenie organizowane na Lubelszczyźnie, realizowane przy współpracy z Polskim Związkiem Gimnastycznym w ramach projektu „Polski Dzień Gimnastyczny 2023” i zostało objęte patronatem medialnym przez: RadioBiper, Biała24, Podlasianin, podlasie24.pl, Radio Podlasie i Radio SuperNova.

Gimnastyka Artystyczna Moja Pasja - PROGRAM 2.12.2023

Gimnastyka Artystyczna Moja Pasja

i

Autor: materiały prasowe
Gimnastyka Artystyczna Moja Pasja

i

Autor: materiały prasowe