Patrycja Widera

i

Autor: screen z Instagram/widupa

OSTATNIE POŻEGNANIE

Kiedy pogrzeb Patrycji Widery? Ostatnie pożegnanie influencerki będzie transmitowane w sieci

2023-11-17 8:34

8 listopada 2023 roku Polska pogrążyła się w smutku. Wszystko przez nagłą śmierć 24-letniej influencerki i aktorki z Piekar Śląskich - Patrycji Widery, którą widzowie mogli kojarzyć ze "Szkoły" i z "Pułapki". Przyjaciel zmarłej poinformował jej wielbicieli o dacie pogrzebu i o tym, że ostatnie pożegnanie będzie transmitowane w sieci.

Patrycja Widera nie żyje. Smutna informacja obiegła internet w środę 8 listopada 2023 roku i była ciosem nie tylko dla rodziny zmarłej, ale także dla wielbicieli, którzy śledzili jej karierę w sieci. 24-letnia influencerka zmarła nagle w wyniku choroby i po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu. Ostatni wpis jaki zamieściła w internecie pojawił się 7 listopada, pokazując na nagraniu centralne wkłucie do szyi. Dzień później zaczęły pojawiać się czarno-białe zdjęcia Patrycji Widery i smutne komentarze fanów. Informację o śmierci młodej influencerki potwierdzili jej przyjaciele, między innymi tiktoker Sebastian Kowalczyk, który niedawno podał szczegóły dotyczące ostatniego pożegnania Patrycji Widery.

Pogrzeb strażaka, który zginął podczas obławy na Grzegorza Borysa

Pogrzeb Patrycji Widery - DATA, TRANSMISJA

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Patrycji Widery? Tuż po śmierci influencerki została utworzona zbiórka na jej ostatnie pożegnanie. Ostatecznie udało się zebrać ponad 50 tys. zł, co przerosło najśmielsze oczekiwania. Pogrzeb Patrycji Widery odbędzie się w piątek 17 listopada 2023 roku o godzinie 9:15 w Bazylice Piekarskiej w Piekarach Śląskich. Przyjaciel 24-latki, Sebastian Kowalczyk poinformował w mediach społecznościowych, że ostatnie pożegnanie Patrycji będzie transmitowane w sieci na YouTubie Bazyliki i nie ma wytycznych co do ubioru:

- "Za zgodą mamy udało mi się załatwić transmisję, bo Bazylika ma kamerę, która transmituje cały czas kościół (...) Jak można przyjść ubranym - kochani nikt was oceniać nie będzie!" - napisał na Instagramie.

Patrycja Widera - kim była?

Patrycja Widera miała 24-lata. Była młodą aktorką i influencerką, którą młodzież uwielbiała. Na TikToku jej konto obserwowało ponad 1,5 miliona osób, a na Instagramie gromadziło się 160 tysięcy fanów. W sieci zasłynęła nie tylko z kreatywnych materiałów, ale także charakterystycznego wyglądu i poczucia humoru. Patrycja Widera grała także w popularnych produkcjach stacji TVN. Widzowie mogą kojarzyć ją z seriali takich jak "Szkoła" oraz "Pułapka", a nawet z programu "Projekt Lady". Patrycja zasmakowała także kariery wokalnej, bowiem w 2020 roku wspólnie z Kamilem Kossakowskim z DiscoBoys nagrała utwór zatytułowany "Wyrąbane". Pierwsza relacja influencerki ze szpitala pojawiła się 27 października. Niestety zaledwie dzień przed śmiercią została przewieziona na inny oddział.