Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe

WYDARZENIA

Julinek Park zaprasza na wakacje z uśmiechem. Co będzie się działo 15-16 lipca?

2023-07-14 12:47

Już w najbliższy weekend położony w Lesznie k. Warszawy Julinek stanie się areną dla spektakularnych pokazów, gdzie rytm, zwinność i humor połączą się w jedno, tworząc niezapomniane show. Od akrobacji i żonglerki, po pantomimę – wspólnie odkryjmy magię sztuki cyrkowej na żywo!

Humor, cyrkowe emocje i atrakcje dla całej rodziny. Julinek Park zaprasza na wakacje z uśmiechem. 15 i 16 lipca Julinek Park z radością zaprasza na weekend pełen niespodzianek i przygód, podczas którego będzie można podziwiać nie jeden, a aż dwa wspaniałe pokazy. Pierwszy z nich, „Rympau Duo Show” to połączenie akrobatyki, tańca, żonglerki i humoru w nietuzinkowej, spontanicznej formule. A co najważniejsze – to właśnie publiczność zdecyduje, które z tych umiejętności zaprezentują artyści, Maciej Czarski i Antek Borodziuk. Wielu emocji dostarczy także „Miłosoś” - klaunowska etiuda z elementami pantomimy i sztuki cyrkowej, której nie można przegapić! Paweł Coolek Kulesza i Katarzyna Markowska zabiorą gości w podróż przez fascynujący świat żonglerki, ekwilibrystyki i aktorstwa, angażując widownię, która stanie się częścią show. Będzie się działo!

PARAGONY GROZY nad polskim morzem?! #EwelinaPyta

Julinek Park 15-16.07: ATRAKCJE

Zachwycające pokazy cyrkowe to początek atrakcji, jakie czekają na gości - i to nie tylko w nadchodzący weekend, a przez całe wakacje! Od poniedziałku do niedzieli, Julinek zaprasza wszystkich do spędzenia letnich dni w atmosferze radosnej zabawy, uśmiechu i nieskończonej liczby przygód. Dołączcie i doświadczcie magii wakacji w jednym z najbardziej czarujących miejsc w Polsce!

HARMONOGRAM 15-16 LIPCA

 • 12:30 – Mini pokaz cyrkowy – MAŁA SCENA
 • 13:00 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA
 • 14:00 – „Rympau Duo Show” – Antek Borodziuk i Maciej Czarski – DUŻA ARENA
 • 15:00 – Spektakl „Miłosoś” – klaunowska etiuda – MAŁA SCENA
 • 15:30 – Piana party – PARK WODNY
 • 16:00 – „Rympau Duo Show” – Antek Borodziuk i Maciej Czarski – DUŻA ARENA
 • 17:00 – Spektakl „Miłosoś” – klaunowska etiuda – MAŁA SCENA
 • 17:30 – Mini disco – MAŁA SCENA

W parku działa również:

 • Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury
 • Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
 • Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór klasycznych dań z grilla
 • Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami.

Julinek Park - BILETY 2023

Mamy fantastyczną wiadomość! Rodziny z dziećmi mogą teraz skorzystać z wyjątkowej oferty w Julinek Park, dzięki której bilet rodzinny do parku atrakcji można kupić 50 zł taniej. Bilet obejmujący dodatkowo wstęp do parku wodnego jest obecnie tańszy o aż 80 zł! Co więcej, od poniedziałku do czwartku po godz. 16:00, bilety popołudniowe można nabyć aż o 50% taniej. Takiej okazji nie można przegapić! Bilety można zakupić online na stronie internetowej www.julinek.com.pl oraz w kasie przed wejściem.

Ile masz w sobie z dziecka? Odpowiedz na pytania i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Twoi znajomi organizują imprezę tematyczną. Co ty na to?