Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe

PLANY NA WEEKEND

Julinek Park otwiera bramy do świata bogów i herosów. Co będzie się działo 5 i 6 sierpnia?

2023-08-03 9:15

Już w najbliższy weekend 5-6.08 Julinek Park odkryje przed gośćmi tajemnice antycznej Grecji. Podczas tej magicznej wyprawy w czasie, będzie można poznać legendarnych bogów olimpijskich, nieustraszonych herosów i podziwiać widowiskowe pokazy. Jedno jest pewne – w Lesznie niedaleko Warszawy mitologia ożyje na nowo!

Weekend z legendami starożytnej Grecji. Julinek Park otwiera bramy do świata bogów i herosów. Już sobotę i niedzielę 5-6 sierpnia w Julinek Parku upłynie pod znakiem fascynującej podróży pełnej bohaterów, legend i mitów, które na zawsze odmieniły świat. Przeniesiemy się tysiące lat wstecz do epoki, gdzie obaleni przez bogów olimpijskich Tytani i Olbrzymi zostali zesłani w mroczne głębiny Tartaru. Ale kto strzegł bram tego ponurego więzienia? Odpowiedzialność spoczęła na ramionach dzielnych herosów, którzy niejednokrotnie musieli stawiać czoła niebezpieczeństwu, o czym przekonamy się podczas spektaklu „Olimp”.

Przedstawienie ożywi starożytne opowieści, przenosząc w miejsce, gdzie odwaga spotyka się z magią, historią i niezwykłymi cyrkowymi umiejętnościami – a tych z pewnością nie zabraknie. Młodzi i utalentowani artyści zachwycą akrobacjami na latającym drążku, zręcznością na ekwilibrystycznej drabinie i wielolince, oszałamiającymi popisami na Kole Cyra oraz fenomenalną żonglerką. Na scenie wystąpią: Julia Czyżak, Anna Wróbel, Kacper Krzemiński i Bartosz Dmoch.

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova

Julinek Park 5-6.08.2023: HARMONOGRAM

Położony w otoczeniu malowniczego krajobrazu, Julinek Park zapewnia swoim gościom mnóstwo atrakcji, które łączą zabawę z bliskością natury. Wśród oferowanych rozrywek znajduje się największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa z siedmioma unikalnymi panelami tematycznymi, radosna strefa dmuchańców oraz pole do minigolfa. Dodatkowo, na terenie parku czekają wesołe miasteczko, tor tubingowy oraz ekologiczny plac zabaw pełen edukacyjnych zabawek, gdzie najmłodsi mogą bezpiecznie i beztrosko bawić się godzinami. Oto harmonogram na 5-6 sierpnia w Julinek Park:

  • 12:30 – Mini pokaz cyrkowy – MAŁA SCENA
  • 13:00 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA
  • 14:00 – Spektakl „Olimp” – DUŻA ARENA
  • 15:00 – Mini pokaz cyrkowy – MAŁA SCENA
  • 15:30 – Piana party – PARK WODNY
  • 16:00 – Spektakl „Olimp” – DUŻA ARENA
  • 17:00 – Bubble show – MAŁA SCENA
  • 17:30 – Mini disco – MAŁA SCENA
Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe

Ile masz w sobie z dziecka? Odpowiedz na pytania i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Twoi znajomi organizują imprezę tematyczną. Co ty na to?