Juergen Klinsmann

i

Autor: AP Juergen Klinsmann przejmie reprezentację po Paulo Sousie? To byłby HIT!

Juergen Klinsmann przejmie reprezentację po Paulo Sousie? To byłby HIT!

2021-12-28 12:36

Juergen Klinsmann przejmie reprezentację po Paulo Sousie? Według Romana Kołtonia niemiecki trener jest zainteresowany pracą w Polsce. Aktualnie trwają poszukiwania nowego selekcjonera naszej kadry wśród polskich trenerów. Na stole prezesa PZPN Cezarego Kuleszy leży pięć polskich nazwisk, czy jedno niemieckie wprowadzi zamieszanie?

To, że Paulo Sousa lada moment pożegna się z reprezentacja Polski jest niemal pewne. PZPN nie wyobraża sobie dalszej współpracy z Portugalczykiem. Dlatego w naszym kraju rozpoczęła się istna giełda nazwisk. Wśród nich same polskie propozycje: Czesław Michniewicz, Adam Nawałka, Michał Probierz, Marek Papszun, czy Maciej Skorża. Według medialnych doniesień najbliżej do poprowadzenia reprezentacji Polski jest byłemu selekcjonerowi Adamowi Nawałce, który chciałby wrócić i przeprowadzić kadrę przez marcowe baraże. Poważnym kandydatem jest także Czesław Michniewicz, który niedawno został zwolniony z Legii Warszawa, a ma doświadczenie w prowadzeniu kadry na szczeblu U-21. Jednak wśród pięciu polskich nazwisk pojawiło się nowe – niemieckie. Według Romana Kołtonia pracą w Polsce zainteresowany jest Juergen Klinsmann, który od odejścia z Herthy Berlin jest „do wzięcia”.

CZYTAJ TAKŻE: PZPN zdecydowanie o Paulo Sousie. Związek zapowiada walkę o odszkodowanie!

Juergen Klinsmann przejmie reprezentację po Paulo Sousie?

Roman Kołtoń na swoim kanale YouTube przyznał, że w Polsce może, a przede wszystkim chciałby pracować słynny niemiecki trener. - Zainteresowany pracą w reprezentacji Polski jest Juergen Klinsmann – powiedział Roman Kołtoń.

Juergen Klinsmann odszedł z Herthy Berlin, z którą osiągał przeciętne wyniki. 57-latek Od dłuższego czasu pozostaje bezrobotny, a przecież jako trener reprezentacji Niemiec odnosił sukcesy. Z nią sięgnął po brązowy medal mistrzostw świata w 2006 roku.

Najważniejsze wydarzenia w 2021 roku
Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Źródło: Juergen Klinsmann przejmie reprezentację po Paulo Sousie? To byłby HIT!