Policja

i

Autor: Canva

Iwona Sekulska zaginęła 9 lat temu. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską [ZBRODNIARZ I KARA]

2023-03-23 15:38

Iwona Sekulska wyszła 9 lat temu z domu w Nowej Sarzynie. Miała 22 lata. Do tej pory nie wróciła i śledczy nie trafili na żaden ślad po niej. Sąsiedzi jednak nie mają o rodzinie dobrego zdania. Czy kobieta uciekła od bestialskiego brata? Czy to ona ma na sumieniu jakieś zbrodnie?

Iwona miała 22 lata. Pochodziła z Nowej Sarzyny, czyli małego miasteczka które położone jest niedaleko Rzeszowa. Mieszkała wraz z rodzicami i trzema braćmi w bloku. Ostatni raz widziano ją w 2014 roku. Sąsiedzi, którzy spoglądali na rodzinę z podełba mówią, że to była rodzina alkoholików i narkomanów.

- Bardzo często zaginiona Iwona Sekulska powtarzała, że ma dość takiego życia i że chce opuścić swoje miejsce zamieszkania, odciąć się od swojej rodziny - mówiła funkcjonariuszka policji z Rzeszowa.

Iwona uwielbiała chodzić do biblioteki, przeglądać strony francuskojęzyczne w poszukiwania pracy. Chciała wyjechać od tej rodziny i rozpocząć nowe życie za granicą.

Jest środa - 19.11.2014 roku, tego dnia matka wysłała zaginioną do sklepu po chleb. Około 20:00 Iwona wróciła z zakupami do domu i ponownie wyszła z domu. Matka była przekonana, że córka poszła na noc do swojego chłopaka, ponieważ zabrała ze sobą jedynie telefon komórkowy. Iwona Sekulska ubrana była w niebieskie jeansy, buty typu trzewiki obszyte futerkiem koloru czarno-białego, brązową kurtkę z kapturem i zieloną czapkę.

Listen to "Brat zabił swoją siostrę? Historia Iwony Sekulskiej, która mrozi krew w żyłach. ZBRODNIARZ I KARA" on Spreaker.