IV Ogólnopolski Turniej Walentynkowy Biała Podlaska 2024

i

Autor: materiały prasowe

WYDARZENIE

IV Ogólnopolski Turniej Walentynkowy Biała Podlaska 2024. Sprawdź, co będzie się działo

2024-02-02 11:33

IV Ogólnopolski Turniej Walentynkowy Biała Podlaska 2024 w gimnastyce artystycznej zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego, a organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Sprawdźcie szczegóły.

Organizatorzy wydarzenia serdecznie zapraszają na IV Ogólnopolski Turniej Walentynkowy Biała Podlaska 2024 w gimnastyce artystycznej, który odbędzie się 17 lutego 2024 w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica przy ul. Akademickiej 8 A w Białej Podlaskiej. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godz. 9.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych.

Tego dnia będzie można podziwiać występy zawodniczek trenujących gimnastykę artystyczną w układach tanecznych, z przyborami (piłka, maczugi, wstążka, obręcz) oraz duety, które będą oceniane przez profesjonalny panel sędziowski.

Miasto Biała Podlaska gościć będzie rekordową ilość zawodników – do rywalizacji o miejsca na podium zgłosiło się prawie 300 zawodniczek z wielu klubów z całej Polski: Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Namysłowa, Kłodzka, Świebodzic, Łodygowic, Tomaszowa Lubelskiego, Białegostoku, Kędzierzyna Koźla, Gogolina i oczywiście z Białej Podlaskiej.  

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska. Jak zapewniają organizatorzy udział w Wydarzeniu umożliwi wszystkim uczestnikom i obserwatorom poznać tajniki gimnastyki artystycznej, jej piękno i wszechstronność. Podkreślić należy, że jest to jedyne tego typu wydarzenie organizowane na Lubelszczyźnie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska – Michała Litwiniuka. Wśrod Patronów Medialnych są m.in.: RadioBiper, Biała24, Podlasianin, podlasie24.pl, Radio Podlasie i Radio Eska2.

Zmagania zawodniczek będzie można oglądać podczas transmisji na żywo prowadzonej przez RELL.TV, jednak Organizatorzy zapraszają do kibicowania na hali. Wstęp jest bezpłatny.

IV Ogólnopolski Turniej Walentynkowy Biała Podlaska 2024

i

Autor: materiały prasowe
KTO POBIJE REKORD WOŚP? | Maks on air