wiosna, lato

i

Autor: pixabay.com

Ile trwa majówka 2023? Długi weekend ucieszy Polaków!

2023-04-29 12:40

Majówka zbliża się wielkimi krokami i w tym roku wypada w kalendarzu naprawdę przyzwoicie! Okazuje się, że Polaków czeka więcej wolnego niż sobie planowali. Kiedy jest majówka 2023 i ile trwa w tym roku? Będziecie mocno zadowoleni!

Spis treści

  1. Majówka 2023 - kiedy wolne?
  2. Ile trwa majówka w szkole 2023?

Kiedy jest majówka 2023? Polacy uwielbiają wolne, a najbliższa okazja do długiego wypoczynku to oczywiście długi weekend majowy. Ile w tym roku jest wolnego? Mamy dla Was dobre wiadomości! Nie dość, że szykuje się więcej dni wolnych, to jeszcze długoterminowa prognoza pogody na majówkę 2023 przedstawia się całkiem optymistycznie! Synoptycy przewidują, że w maju temperatury mocno mogą poszybować w górę, a oznacza to że mogą pojawić się pierwsze upały. Dla Polaków jest to niesamowita wiadomość, ponieważ będą mogli w pełni wykorzystać długi weekend. Grill ze znajomymi na świeżym powietrzu, wycieczka rowerowa, wspinaczka po górach i nie tylko! Sprawdź ile wolnego jest na majówkę 2023 i jak zaplanować sobie wolny czas.

Karkówka czy kiełbasa z grilla? Majówka okiem Polaków #EwelinaPyta

Majówka 2023 - kiedy wolne?

Ile jest wolnego na majówkę 2023? W tym roku długi weekend zapowiada się całkiem nieźle, ponieważ Polacy mogą zacząć odpoczywać już od soboty 29 kwietnia. Majówka potrwa do środy 3 maja włącznie, więc jeśli chcecie przedłużyć sobie wolne, musicie wziąć urlop na wtorek 2 maja, ponieważ nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy, czwartek 4 maja i piątek 5 maja. W efekcie tego Wasza majówka potrwa nie kilka dni, ale równy tydzień. Żyć nie umierać!

Ferie 2024 - WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA. Kiedy wypadają ferie w przyszłym roku?

Ile trwa majówka w szkole 2023?

Młodzież zastanawia się ile trwa majówka w szkole. Okazuje się, że uczniowie szkół ponadpodstawowych są w najlepszej sytuacji, ponieważ ich majówka zostanie mocno wydłużona, a wszystkiemu winne są matury, które rozpoczynają się już 4 maja i potrwają do 23 maja włącznie. Młodzież z tych szkół będzie miała wolne od soboty 29 kwietnia, aż do poniedziałku 8 maja włącznie. Uczniowie ze szkół podstawowych wracają do szkoły w czwartek 4 maja.

ZOBACZ TAKŻE: Czy można nie zdać w 2023 roku z religii lub wf? Co z frekwencją?

Typowe teksty z dzieciństwa - potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 11
Nie wystawiaj języka...