Ile pieniędzy zebrał WOŚP 2023? Aktualna kwota Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

i

Autor: AKPA Ile pieniędzy zebrał WOŚP 2023? Aktualna kwota Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ile pieniędzy zebrał WOŚP 2023? Aktualna kwota Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2023-01-30 15:06

W niedzielę 29 stycznia odbył się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze, by wygrać z sepsą. Poznaliśmy już oficjalną kwotę tegorocznej zbiórki, podczas której w naszym kraju szerzyło się wiele dobra. Sprawdźcie szczegóły!

Ile zebrał WOŚP 2023? Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 31. Wolontariusze po raz kolejny zbierali do puszek symboliczne datki, za które fundacja Jurka Owsiaka będzie mogła wspomóc polskie szpitale. W tym roku hasło 31. finału brzmi "Żyj zdrowo w zdrowym świecie!". Za zebrane środki z puszek, licytacji, przelewów i innych form darowizn, Wielka Orkiestra zakupi nowoczesny sprzęt do walki z sepsą. Warto wiedzieć, że sepsa nie jest chorobą, tylko skrajną reakcją organizmu walczącego z infekcją. To niebezpieczny stan, który dla chorego stanowi sytuację zagrażającą jego życiu! Ile pieniędzy zebrał WOŚP w niedzielę 29 stycznia? Aktualna kwota robi wrażenie!

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

WOŚP 2023 - aktualna kwota

Ile pieniędzy zebrała fundacja Jurka Owsiaka? Ile zebrał WOŚP w 2023 roku? Ostateczną sumę zebraną podczas 31. Finału poznamy bliżej wiosny, jednak na ten moment Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poinformowała, że podczas niedzielnej zbiórki 29 stycznia zebrała 154 606 764 PLN. Pamiętajmy, że wciąż trwają przeróżne aukcje, w tym nasza radiowa. Wylicytuj kolację ze Skolimem od hitu "Wyglądasz idealnie" i poprowadź na żywo SUPER 13 w Radiu SuperNova!

PRZECZYTAJ: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Sonda
Czy wsparłeś WOŚP?