Lis

i

Autor: hippopx

Historia jak z bajki Disneya! Uratowany lis zaprzyjaźnił się z psem [FILM]

2021-10-22 9:53

Czy lis może się zakolegować z psem? Okazuje się, że w rzeczywistości jest to jak najbardziej prawdopodobne. Tak jak w przesłodzonych scenach z bajki Disneya "Lis i pies", tak i na filmikach zobaczycie podobną historię przyjaźni obu tych zwierząt. Sprawdźcie poniżej.

Ta historia jest jak z bajki. Od razu w głowie pojawia się produkcja Disneya "Lis i pies", gdzie uratowane leśne zwierzę trafia w ręce ludzi. Postanawia od razu zaprzyjaźnić się ze szczeniakiem mieszkającym obok z myśliwym. Napotykając przeciwności losu, świetnie się bawią, pomimo tego, że wszyscy im wmawiają, iż kiedyś będą największymi wrogami. Tutaj jest bardzo podobnie. Mianowicie, Jessica Coker i jej chłopak zaadoptowali 5-tygodniowego północnoamerykańskiego lisa rudego, którego nazwali Juniper. Wcześniej mieli już 6 - letniego owczarka australijskiego. 

Jak się okazało, zwierzęta bardzo się polubiły, a dziki lisek ma zachowania podobne do psa. Właściciele zaznaczają, że  owczarek zdaje sobie sprawę, że Juniper nie jest psem ze względu na inny język ciała. To jednak w ogóle nie przeszkadza w ich przyjaźni.

Jak widać na filmikach, zwierzęta dobrze czują się w sowim towarzystwie. Właścicielka podkreśla, że Juniper była bardzo malutka, kiedy przywiozła ją do domu wraz ze swoim partnerem, w związku z czym, Moose od razu przyjął rolę opiekuna. 

ZOBACZCIE PONIŻEJ FILMIKI:

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Super Raport 21.10 (Goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury, PiS oraz Tomasz Trela - Nowa Lewica) Sedno Sprawy: Waldemar Kraska
Źródło: Historia jak z bajki Disneya! Uratowany lis zaprzyjaźnił się z psem [FILM]