Władimir Putin jest poważnie chory? Regularnie odwiedza go onkolog

i

Autor: PAP/EPA/ALEKSEY NIKOLSKYI/SPUTNIK/KREMLIN / POOL Władimir Putin jest poważnie chory? Regularnie odwiedza go onkolog

Gdzie jest Władimir Putin? Gdzie ukrywa się przywódca Rosji?

2022-03-03 9:50

Gdzie znajduje się Władimir Putin? To pytanie zadaje sobie właśnie w tej chwili sporo osób. Prezydent Rosji przestał pokazywać się publicznie - najwyraźniej w obawie o swoje życie. Może przebywać wszędzie - jako jeden z najbogatszych ludzi świata, ma sporo posiadłości. Przypuszczenia są takie, że znajduje się w którejś z nich.

Równo tydzień temu, tuż po ogłoszeniu niepodległości samozwańczych Republik: Donieckiej i Ługańskiej w Ukrainie, opanowanych przez rosyjskich separatystów, Władimir Putin poszedł krok dalej, i zaatakował całą Ukrainę. Napadnięty przez agresora kraj ogarnięte jest wojną, giną cywile, niszczone są miasta. Ukraińcy jednak odpierają atak, a wojsko radzi sobie z armią Putina dużo lepiej, niż wcześniej mogłoby się wydawać. Tak jak jeszcze przed wojną, prezydent Rosji pokazywał się publicznie, a potem prawdopodobnie 1 marca przemawiał na budowie w i informował o swoich dalszych działaniach zbrojeniowych, tak teraz od dwóch dni - nie można go nigdzie ani usłyszeć, anie zobaczyć. Pojawia się więc pytanie: gdzie ukrywa się Władimir Putin? Czy obawia się o swoje życie? Wydawać by się mogło, że nie pokazuje się nigdzie publicznie właśnie z tego powodu. Istnieje też przypuszczenie, że dzieje się tak dlatego, ponieważ z pozoru prosty plan podbicia Ukrainy miał bez problemu zostać zrealizowany, a walki trwają nadal. To rozwścieczyło przywódcę Rosji.

Gdzie jest Władimir Putin? Istnieje wiele podejrzeń

24 lutego Putin zaatakował Ukrainę. Ta data przejdzie do historii. W rosyjskich mediach pojawiają się zupełnie inne informacje. Propaganda głosi tam, że rząd w Kijowie dokonuje ludobójstwa w Donbasie. Prezydent Rosji również pojawiał się w paru przemówieniach. Odwiedził 27 lutego w niedzielę robotników na placu budowy w Moskwie. To było ostatnie aganie, jakie pojawiło się z Putinem w sieci, aczkolwiek istnieje przypuszczenie, że było ono nagrane wcześniej.

Władimir Putin, od wybuchu wojny i po nałożeniu poważnych sankcji na Rosję, obawia się o swoje życie. Ma teraz wielu wrogów nawet w swoim państwie.

Niemiecki dziennik "Bild" powołując się na źródła rządowe napisał, że prezydent Rosji prawdopodobnie ukrywa się w bunkrze na Uralu.

- Ukrywa się tam, gdzie kiedyś Stalin - pisze "Bild". - Według informacji z kręgów ukraińskich tajnych służb i niemieckich kręgów rządowych, rosyjski despota miał zaszyć się w bunkrze na Uralu. Mówi się też, że nie pozwolił na wyjazd z kraju swoim przyjaciołom-oligarchom, zabierając nawet ich prywatne odrzutowce - dodaje. Ucieczkę Putina z Moskwy już wcześniej miał potwierdzić ukraiński wywiad.

Europarlamentarzysta Riho Terrasa na swoim Twitterze ocenia, że Putin "jest wściekły, myślał, że cała wojna będzie łatwa i wszystko będzie zakończone w ciągu 1-4 dni".

Media donoszą również, że Putin najprawdopodobniej często się przemieszcza, aby zmylić swoich przeciwników. Kieruje państwem i armią właśnie w jednym ze swoich bunkrów lub pałaców.

QUIZ. Ekstremalnie trudny test o życiu. Wiedza ogólna

Pytanie 1 z 9
Czym jest embrion?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Żenia Klimakin: Putin musi dostać w mordę. Inaczej się nie zatrzyma [Super Raport]
Źródło: Gdzie jest Władimir Putin? Gdzie ukrywa się przywódca Rosji?