Gabriel Seweryn

i

Autor: AKPA

rozrywka

Gabriel Seweryn nie żyje. Przed śmiercią opublikował wstrząsające nagranie. "Ja umrę"

2023-11-29 7:36

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie 28 listopada 2023 roku w szpitalu w Głogowie. Mężczyzna był niezwykle popularny dzięki programowi "Królowe życia" na TTV. Chwilę przed śmiercią prowadził dramatycznego live, gdzie według niego miał zaraz umrzeć.

Gabriel Seweryn nie żyje

Gabriel Seweryn oprócz bycia jedną z gwiazd "Królowych życia", był też popularnym projektantem. Informację o jego śmierci potwierdził szpital powiatowy w Głogowie. Gabriel Seweryn zmarł w wieku 56 lat.

- Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny - przekazał szpital.

Królowe życia po programie – co robią dziś

Gabriel Seweryn przed śmiercią opublikował wstrząsające nagranie

Dosłownie chwilę przed śmiercią Gabriel Seweryn prowadził dramatyczną relację live na swoim social mediach. Gabriel płacze tam i prosi o pomoc.

- Mnie to dusi, nikt nie chce mi pomóc. Naprawdę umrę. Chcę widzieć, żeby ludzie widzieli jakie mam problemy. Niech widzą, że to ja jestem - mówił Gabriel.

Gabriel Seweryn oczekiwał ze swoim towarzyszem na taksówkę. Według przekazu na nagraniu ratownicy mieli odmówić zabrania go do szpitala, dlatego mężczyzna czekał na transport.

Listen on Spreaker. Źródło: Gabriel Seweryn nie żyje. Przed śmiercią opublikował wstrząsające nagranie. "Ja umrę"