Maliszewska i Czyszczoń: Są wyniki testów na Covid-19! [Olimpiada zimowa 2022]

i

Autor: Instagram/natmaliszewska, Instagram/magdalena_czyszczon Maliszewska i Czyszczoń: Są wyniki testów na Covid-19! [Olimpiada zimowa 2022]

Fatalne wieści z Pekinu. Natalia Maliszewska nie wystartuje na dystansie 500 metrów!

2022-02-04 10:23

Natalia Maliszewska otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa, to praktycznie przekreśla możliwość występu na jej koronnym dystansie 500 w short tracku podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022! Przypomnijmy, że w środę jeden z testów dał wynik negatywny, co przywróciło nadzieję. Decydującym o jej starcie miał być jeszcze jeden wykonany wczoraj wieczorem. PKOl poinformował dziś, że Natalia nie wystartuje na dystansie 500 metrów.

Podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie o starcie w swojej dyscyplinie i liczeniu się w walce o medale decyduje zasada dwóch negatywnych testów. Natalia Maliszewska w środę dostała jeden wynik negatywny, co przywróciło jej i nasze nadzieję na to, że pojawi się na torze w swoim koronnym dystansie 500 metrów. Decydującym miał być test wykonany wczoraj wieczorem. Jak się dziś okazało ten dał wynik pozytywny co przedłużyło jej izolację.

Kolejny test Natalii Maliszewskiej pozytywny. To koniec marzeń o medalu!

Natalia Maliszewska w środę otrzymała jeden wynik negatywny i to dawało nadzieję, że Polka, która jest w gronie faworytek do olimpijskiego medalu pojawi się na torze. Niestety, już wczoraj PKOl poinformował, że testy zarówno Natalii Maliszewskiej jak i Magdaleny Czyszczoń dały wyniki pozytywne. Dzisiejsze wieści z Pekinu najprawdopodobniej przekreślają szanse na medal Maliszewskiej na dystansie 500 metrów w short tracku. Pozytywny wynik nie przekreśla udziału naszej zawodniczki na medal w rywalizacji na 1000 m i 1500 m podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Aktualizacja. PKOl: Natalia Maliszewska nie wystartuje na dystansie 500 metrów

- Natalia Maliszewska uzyskała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w organizmie, co wyklucza ją z sobotniego startu w kwalifikacjach na 500 m. Do uzyskania możliwości startu w zawodach potrzebne są dwa negatywne wyniki testu w ciągu dwóch dni - poinformował PKOl na Twitterze.

Dla Niemców ceny na polskich stacjach są niskie
Sonda
Ile Polacy zdobędą medali na Igrzyskach w Pekinie 2022?
Źródło: Fatalne wieści z Pekinu. Natalia Maliszewska nie wystartuje na dystansie 500 metrów!