EURO 2020: zła informacja dla Polaków. Ten piłkarz wraca do gry w Hiszpanii!

i

Autor: AP PHOTO/ALVARO BARRIENTOS EURO 2020: zła informacja dla Polaków. Ten piłkarz wraca do gry w Hiszpanii! (AP PHOTO/ALVARO BARRIENTOS)

EURO 2020: zła informacja dla Polaków. Ten piłkarz wraca do gry w Hiszpanii!

2021-06-18 12:24

To nie jest dobra informacja dla drużyny biało-czerwonych. W trakcie meczu Hiszpania - Polska, który zaplanowany jest na sobotę, 19 czerwca 2021 roku, o godzinie 21:00, na boisku pojawi się piłkarz, który może spowodować sporo zamieszania na murawie. O kogo dokładnie chodzi?

EURO 2020: zła informacja dla Polaków. Ten piłkarz wraca do gry w Hiszpanii! Większość kibiców przed spotkaniem Hiszpania - Polska, wierzy że tym razem nasza drużyna zagra piękne spotkanie, po którym to nasi rywale będą schodzić z boiska ze spuszczoną głową. Jednak okazuje się, że wygranie tego meczu może okazać się bardzo trudne, ponieważ jeden z czołowych piłkarzy, który do tej pory nie był brany pod uwagę, pojawi się na murawie. O kogo dokładnie chodzi?

Euro 2020: Hiszpania - Polska. Prezenterzy SuperNovej przewidują wynik meczu. Kto wygra?

Największe piłkarskie hity wszechczasów!

EURO 2020: zła informacja dla Polaków. Wraca kapitan Hiszpanii!

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Hiszpanii Sergio Busquets może wrócić do drużyny. Wynik testu na obecność koronawirusa dał negatywny wynik, co oznacza, że 32-letni pomocnik pojedzie z kadrą do Sewilli na mecz grupowy mistrzostw Europy z Polską. Busquets miał 6 czerwca pozytywny wynik testu na Covid-19 i spędził dziesięć dni w izolacji w Barcelonie. Podczas gdy reprezentacja rozegrała pierwsze spotkanie Euro, w którym nieoczekiwanie zremisowała ze Szwecją 0:0. Jego występ w sobotnim meczu z Polakami - jak napisała agencja dpa - jest jednak wykluczony. W piątkowe popołudnie, 18 czerwca 2021 roku, gospodarze polecą do Sewilli, gdzie zaplanowano wideokonferencję z udziałem selekcjonera Luisa Enrique i Alvaro Moraty.

Sonda
Czy Polska zagra w finale Euro 2020?