Euro 2020: sportowe emocja w pigułce. Co wydarzyło się w czwartek 17.06.2021?

i

Autor: WOLFGANG RATTAY, POOL VIA AP Euro 2020: sportowe emocja w pigułce. Co wydarzyło się w czwartek 17.06.2021? (WOLFGANG RATTAY, POOL VIA AP0

Euro 2020: sportowe emocje w pigułce. Co wydarzyło się w czwartek 17.06.2021?

2021-06-17 17:46

W pierwszym czwartkowym meczu piłkarskich mistrzostw Europy Ukraina wygrała w grupie C z Macedonią Północną 2:1 (2:0). Spotkanie odbyło się w Bukareszcie. Co jeszcze wydarzyło się w sportowym świecie w trakcie Euro 2020 w czwartek, 17.06.2021?

Euro 2020: sportowe emocja w pigułce. Co wydarzyło się w czwartek 17.06.2021? Zbigniew Boniek zapewnia, że nawet jeśli polscy piłkarze nie wyjdą na mistrzostwach Europy z grupy, pozycja Paulo Sousy nie będzie zagrożona. Uważam, że mamy bardzo mądrego, dobrego i fajnego trenera. Podkreślają to wszyscy, którzy z nim pracują – powiedział prezes PZPN. Jan Bednarek utrzymuje, że w sobotę w drugim meczu mistrzostw Europy polscy piłkarze są w stanie pokonać Hiszpanię. Głęboko w to wierzymy i z takim przekonaniem pojedziemy do Sewilli. Za nami trudny okres, ale w naszej grupie jest siła – powiedział obrońca Southampton.

Euro 2020: Hiszpania - Polska. Prezenterzy SuperNovej przewidują wynik meczu. Kto wygra?

Największe piłkarskie hity wszechczasów!

Euro 2020: Słowacy z pozytywnym wynikiem na COVID?

Piłkarz reprezentacji Słowacji Denis Vavro oraz jeden członek sztabu trenerskiego mieli pozytywne wyniki testów na koronawirusa - poinformował selekcjoner Stefan Tarkovic. W poniedziałek ten zespół pokonał Polskę 2:1 w grupie E mistrzostw Europy. Na razie nie ma się czym martwić - w ten sposób dyrektor turnieju Martin Kallen odpowiedział na pytanie o dwa przypadki koronawirusa w uczestniczącej w piłkarskich mistrzostwach Europy ekipie Słowacji. Jego zdaniem nie ma przeszkód, by w piątek odbył się jej mecz ze Szwecją.

Euro 2020: Węgry zrobiły najdłuższy szalik kibica. Długość robi wrażenie

Euro 2020: znamy arbitra na mecz Hiszpania - Polska

Włoch Daniele Orsato będzie sędzią głównym sobotniego meczu Polski z Hiszpanią w grupie E piłkarskich mistrzostw Europy. Na liniach w Sewilli pomagać mu będą jego rodacy Alessandro Giallatini i Fabiano Preti. Arbitrem technicznym będzie Francuzka Stephanie Frappart.

Euro 2020: Christian Eriksen będzie miał poważny zabieg

Duński piłkarz Christian Eriksen, który miał atak serca podczas sobotniego meczu mistrzostw Europy z Finlandią (0:1), będzie miał wszczepiony kardiowerter-defibrylator (ICD) - poinformował lekarz tamtejszej drużyny narodowej Morten Boesen.

Co wiesz o Mistrzostwach Europy?

Pytanie 1 z 10
W którym roku po raz pierwszy rozegrano EURO?