Dariusz Szpakowski

i

Autor: Artur Hojny / SE Dariusz Szpakowski

Euro 2020: Podano kto skomentuje finał! Internauci: "Nie tylko nie oni"

2021-07-09 16:40

Jak poinformował na Twitterze dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski, Dariusz Szpakowski nie skomentuje meczu finałowego EURO 2021 pomiędzy Anglią a Włochami. Wiadomo już kto go zastąpi! Wielki SZOK wśród widzów? Internauci: "Nie tylko nie oni"

Kilka tygodni temu zakomunikowano, iż półfinały EURO skomentuje Mateusz Borek i Jacek Laskowski, a finał Dariusz Szpakowski. Jak się jednak dziś okazało zmianie ulegnie skład komentatorów na finał. Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Mistrzostw Europy 2021 - taką informację podał Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Dariusz Szpakowski to legenda Telewizji Polskiej. Swoją komentatorską przygodę rozpoczął w telewizji w latach 70-tych. Przez ten czas był czołowym komentatorem sportowych wydarzeń, szczególnie tych piłkarskich. Dziś okazało się, iż Dariusz Szpakowski finału EURO nie skomentuje, jednak nie oznacza to, iż rozstaje się z antenom. Już niebawem będzie go można usłyszeć podczas transmisji z Letnich Igrzysk Olimpijskich.

Kto go zastąpi? TVP podało nazwiska! 

Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn skomentują finał EURO 2020. Tak ustaliło kierownictwo TVP. To oni komentować będą największe piłkarskie wydarzenie tego roku. Z samego Wembley, gdzie przy dopingu ponad 60 tysięcy kibiców Anglicy spróbują pokonać rewelacyjnych Włochów.

W internecie pojawiły się różne komentarze:

"Widzę, że zdania co do Węgrzyna są bardzo podzielone. W sumie nie dziwi mnie to - ma bardzo specyficzną barwę głosu"

"Mi komentarz Węgrzyna się podoba"

"Nie tylko nie oni"

Finałowy mecz na Wembley Arenie zaplanowano na niedzielę 11.07.2021. Zgodnie z terminarzem, pierwszy gwizdek spotkania mamy usłyszeć o godzinie 21:00. Transmisję będzie można obejrzeć w TVP1, TVP Sport oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Sonda
Włochy - Anglia: KTO WYGRA?
Euro 2020: Tajemnicze ŻELAZKO Mateusza Borka i OGON BYKA
Źródło: Euro 2020: Podano KTO SKOMENTUJE finał! Internauci: "Nie, tylko nie oni"